Çanakkale Belediye Personel Alımı KPSS’siz Yapılıyor

Çanakkale Belediye Personel Alımı KPSS’siz Yapılıyor

İŞKUR üzerinden Belediyeler personel alımı ilanları yayınlamaya ve kamu personeli alımları gerçekleştirilmeye devam ediyor. Çanakkale Belediye Başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre bünyesine işçi alımı gerçekleştirilecek.

Çanakkale Belediyesi yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde çalıştırılmak üzere en az ortaokul mezunu olan işçi alımı gerçekleştirilecek.

Yayınlanan bu ilana göre Çanakkale Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak adaylar için istihdam niteliği daimi kamu işçi alımı nitelikte olduğu açıklandı.

Personel Alımı Başvurular Nasıl Yapılır

Başvuru yapmak isteyen adaylar Cumhuriyet mahallesi Nahit Şenoğlu caddesi no: 2 Erzine / Çanakkale adresine şahsen veya posta yolu ile istenilen belgeler ile birlikte müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir.

Bu ilana başvurular 26 Ekim tarihi itibari ile alınmaya açıktır. En geç müracaatlar 3 Kasım 2021 tarihine kadar gerçekleştirile bilecektir. Başvurular mesai saatleri içerisinde yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar tarihleri dışında başvuru yapamayacak olup şahsen veya posta yolu dışında yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Alımı Başvurusunda Gerekli Belgeler

Bu ilana başvuruda kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, son 6 için çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, ehliyet fotokopisi, diploma fotokopisi ve ikamet belgeleri gerekmektedir.

anakkale-kamu-personeli-alimi-belediye.jpg

Başvuru Şartları Nelerdir

Kamusal haklarından mahrum adaylar başvuru yapamayacaktır.

En az 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir.

En az B sınıf ehliyetine sahip olmak şartı bulunuyor.

En az ortaokul veya dengi okullardan mezun (Lise- Önlisans- Lisans) olmak.

Plastik kaynakçısı mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak şartı bulunuyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.