Büyükşehir Belediye En Az Lise Mezun Sürücü Belgeli Personel Alımı

Büyükşehir Belediye En Az Lise Mezun Sürücü Belgeli Personel Alımı

Büyükşehir Belediye bünyesinde en az lise mezunu personel alımı için başvuruları başladı. Büyükşehir Belediye tarafından yayınlanan ilanda en az lise mezunu kişiler arasında personel alımı yapılacağı duyulmuştur. Başvuru kılavuzu yayınlandı.

Kamu iş ilanları kapsamında Büyükşehir Belediye en az lise mezunu personel alımı başvuruları başladı. Büyükşehir Belediye bünyesinde çalışacak en az lise mezunu kişiler arasında personel alımı yapılacaktır.

Personel alımı için yayınlanan ilana göre alımı yapacak kurum Muğla Büyükşehir Belediye olup alama yapılacak kontenjan ise bir kişilik kontenjanda kasiyer alımı yapılacağı duyurulmuştur. Yani Muğla Büyükşehir Belediye bünyesine kasiyer alımı yapılacak.

Personel Alımı Başvuru Şartları

Başvuru yapacaklardı aranan şartlar ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, kamusal haklarından mahrum olmama, 18 yaşını tamamlamış olma, erkek adayları için askerlik görevi yapılmış olması, herhangi bir SGK kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma şartları ile alımı yapılacaklar.

Özel olarak aranan şartlar ise en az lise ve denge okullardan mezun olmak gerekmektedir. Vardiyalı sisteme uygun olma, en az b sınıf sürücü belgesine sahip olma, orta derece İngilizce bilme, Muğla il sınırları içerisinde ikamet etme şartları ile alım yapılacaktır.

İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır

İşçi alımı için başvuruda bulunacak adaylar için başvurular 3 Eylül 2022 tarihinden itibaren alınmaya başlanmıştır. En geç başvurular 4 gün içerisinde yapılması gerekiyor. Son başvuru tarihi ise 7 Eylül 2022 tarihi olarak belirlenmiştir.

Adaylar başvuruda gerekli olan belgeler ile birlikte başvurularını şahsen veya posta yolu ile Torba Mah. Mahallesi 3012 Sok. Kocamustafaendi No: 1 /29-130 Caddesi Bodrum No:2/ A MUĞLA Menteşe MUĞLA adresine başvurularını yapmış olmaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.