Büyükşehir 8 Kamu Sosyal Hizmet Uzmanı ve Psikolog Alacak

Büyükşehir 8 Kamu Sosyal Hizmet Uzmanı ve Psikolog Alacak

Büyükşehir 8 kamu sosyal hizmet uzmanı alımı ve psikolog alımı yapılacağını ilan etti. İlana göre başvuruları 13 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecek. Başvurusu kabul edilenlere mülakat sınavı uygulanacak.

Büyükşehir 8 Kamu Sosyal Hizmet Uzmanı Alımı ve Psikolog Alımı Duyurusu
Büyükşehir Belediye Başkanlığı 13 Mayıs 2022 tarihi bitimine kadar başvurularını kabul edeceği personel alım ilanı yayınladı. İlana göre başvuruları şahsen yapılması istenmektedir.

Sosyal Hizmetler Uzmanı Ne Demek?

Sosyal hizmetler uzmanı maddi, sosyal ve kültürel yönden sıkıntı yaşayan bireylere grup ya da topluluklara tanılar koyarak, içlerinde bulundukları problemleri çözmelerinde onlara yardımcı olan kişidir. Toplumsal düzen açısından oldukça önemli bir meslek dalıdır.

Sosyal hizmetler uzmanının genel çalışma alanı ofisler olmasına rağmen, görevleri gereği daha iyi araştırmalar yapabilmek adına kişi ya da gruplarla sürekli iletişim halinde bulunması önem taşır. Sağlık Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Çocuk Esirgeme Kurumu, rehabilitasyon merkezleri, rehberlik araştırma merkezleri ve çeşitli özel kuruluşlarda çalışabilirler.

buyuksehir-personel-alimi.jpg

Başvuruların Alınma Şekli ve Adresi

Başvurular Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları Birimine 13 Mayıs 2022 mesai bitimine kadar şahsen yapılacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.