Büyükşehir 55 Şoför Ve Büro Memuru Alımı 4500 TL Maaşla Yapıyor

Büyükşehir 55 Şoför Ve Büro Memuru Alımı 4500 TL Maaşla Yapıyor

Kamuya personel alımı yapılacak. İŞKUR üzeri personel alımı ilanlarına göre Büyükşehir Belediye 55 personel alımı yapıyor. İlana göre farklı alınacak unvanlardan şoför alımı için en az 2 yıl deneyimli olmak şartı aranmaktadır. Başvuru detayları haberimi

Muğla Büyükşehir Belediye personel alımı yapıyor. Yayımlanan ilana göre Muğla muttaş 55 personel alımı yapıyor. İlana göre 22 şoför, 3 büro memuru, 4 otopark görevlisi, 6 palamarcı, 2 misafir ilişkileri görevlisi ve 18 beden işçisi ile beraber toplam 55 personel alımı yapıyor.

Başvuru Özel Şartları

Şoför alımı için en az lise mezunu olmak, vardiyalı çalışmaya uyumlu, en az D ve E sınıfı sürücü belgelerine sahip olmak. Mesleki yeterlilik belgesi olmak, pskioteknik değerlendirme belgesine sahip olmak özel şartları aranmaktadır.

Büro memuru alımı için lise ve dengi okullardan mezun olmak, vardiyalı çalışmaya engel bir durumu bulunmayan, bilgisayar Office programları ve ofis ekipmanlarını etkin kullanabilmek olmak özel şartları aranmaktadır.

Otopark görevlisi alımı için lise mezunu olmak, vardiyalı çalışmaya uyumlu, tercihen İngilizce bilgisine sahip olmak şartları aranıyor. Bilgisayar MS Office programları ve ofis ekipmanlarını etkin kullanabilmek özel şartları aranmaktadır.

Palamarcı alımı için en az ilkokul mezunu olmak, en az gemici yeterliliğine sahip gemi adamı belgesi ve STWC belgesine sahip olmak, Liman faaliyetlerine uygun tüm ekipmanları kullanabilme şartı isteniyor.

Misafir ilişkileri görevlisi için en az mesleki eğitim veren meslek yüksek okulu denizcilik turizm otelcilik bölümlerinden mezun olmak şartı gerekiyor. Tercihen İngilizce bilgisine sahip olmak. Bilgisayar MS Office programları ve ofis ekipmanlarını etkin kullanabilmek özel şartları aranmaktadır.

Beden işçisi alımı için en az ilkokul mezunu olmak, vardiyalı çalışmaya uygun olmak. Temizlik malzemelerine karşı herhangi bir alerji durumu bulunmaması özel şartları aranmaktadır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Nüfus cüzdanı, askerlik durum belgesi, 2 adet vesikalık fotoğraf, iş başvuru formu, adli sicil kaydı, ikamet belgesi, unvanlar için yeterlilik, ehliyet, ustalık, iş tecrübesi belgesi, nüfus kayıt örneği belgelerine sahip adaylar başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.

mugla-muttas-kent-hizmetleri-kamu-personeli-alimi.jpg

Başvuru Şekli Şartları

Başvuru esnasında özel şartları taşıyan adaylar başvurular 21 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 23 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır. Başvurular mülhittim Mah. Mehmet Zekai Özbek sokak no:77 menteşe Muğla adresine şahsen gidilip yapılacaktır. İletişim numaraları tabloda yer almaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.