Boğaziçi Üniversitesi 4/B 17 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Boğaziçi Üniversitesi 4/B 17 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Boğaziçi Üniversitesi 17 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Boğaziçi 4/B koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Türkiye genelinden başvuruları nasıl yapılacak. Üniversite ilanları başvuru tarihleri ne zaman olduğu yazımızda…

Boğaziçi Üniversitesi Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Duyurusu

19 Ekim 2021 tarihli ilana göre bay veya bayan 4/B statüsünde 17 kamu personeli alımı yapılacak. 22 Ekim 2021 tarihinde başvuruları başlayacak olup 5 Kasım 2021 günü sona erecek. Alıma önlisans ve lisans mezunu olan adaylar Türkiye genelinden başvuru yapabilecek.

Koruma alımlarında 10 kişi önlisans ve 7 kişi ortaöğretim (lise ve dengi) okulu mezun olması istenmektedir.

koruma-ve-guvenlik-gorevlisi-alimi-bogazici-yapiyor.jpg

Güvenlik Alımı Başvuru Şartları

22.10.2021 tarihi itibariyle 30 (otuz) yaşını bitirmemiş olmak, (22.10.1991 ve sonraki doğumlular başvurabilecektir.)

Erkek adaylarda 170 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması gerekiyor.

Bayan adaylarda 160 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 10 dan fazla 13 den az olmaması şart.

Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, (Asıl listeye giren adayların atama için bu belgeyi ibraz edecekleri zaman belgenin geçerlilik süresinin dolmamış olması gerekir.)

Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.

Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması şartı var. Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak. Görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engeli bulunmaması gerekiyor.

ÖSYM tarafından 2020 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (B) Grubundan; ön lisans mezunları için KPSSP (93), ortaöğretim mezunları için KPSSP (94) puan türünden geçerli bir KPSS puanı almış olmak ve KPSS puan sıralamasına göre ilan edilen adayların içerisinde bulunmak.

Başvuruları Nasıl Yapılacak

Adaylar başvurularını 22 Ekim 2021 tarihinde yapabilecek. Son başvuru 5 Kasım 2021 olarak açıklanmıştır. Üniversite Personel Daire Başkanlığı İstanbul adresine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmiyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum