Boğaziçi kadrolu 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuruları

Boğaziçi kadrolu 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuruları

Boğaziçi Üniversitesi kadrolu 2 koruma ve güvenlik görevlisi alımı başvuruları için kılavuz yayınlandı. 18 erkek ve 7 kadın güvenlik görevlisi alımına başvuru şartları neler. Kimler güvenlik görevlisi olacağı detayları yazımızda…

İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Kadrolu 2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Duyurusu

Üniversite 18 erkek ve 7 kadın olmak üzere 25 kişi istihdamı yapıyor. Türkiye genelinden kadroya başvuru kabul ediliyor. Başvuruları başlayan ilana 3 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar işlem yapılacaktır.

Koruma Alımı Başvuru Genel Şartları Nedir?

Adaylar 30 yaşını doldurmamış olması isteniyor. Erkek adaylar 170 cm ve bayan adaylar 165 cm kısa olmaması istenmektedir. Ayrıca boy ile birlikte kilo oranının eşit olması gerekiyor. Güvenlik için silahlı veya silahsız özel güvenlik kimlik belgesi sahibi olması gerekmektedir. Devlet memuru olma şartları taşıyor olması gerekmektedir.

guvenlik-gorevlisi-alimi-ilanlari.jpg

Başvuru itibari ile 18 yaşını doldurmuş olması ve nöbet usulü ile çalışmaya engeli bulunmaması gerekiyor. Güvenlik soruşturması olumlu olması istenmektedir.

Başvuracaklar önlisans özel güvenlik ve koruma, savunma ve güvenlik, güvenlik, kamu güvenlik ve asayişin sağlanması, güvenlik ve koruma programlarından mezun olması isteniyor. En az KPSS 70 puanı bulunanlar başvuru yapabilecek.

Başvuru adresi ve şekli nasıl olacak?

Adaylar başvurularını Boğaziçi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı 34342 Bebek/İstanbul adresine şahsen 3 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapabilecektir. Üniversite not düşerek başka yöntemle yapılacak başvuru şekillerini kabul etmeyeceğini açıkladı.

Başvuru kılavuz

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.