Belediye Makam Şoförü ve Personel Alımı Başvuruları 18-22 Ağustos

Belediye Makam Şoförü ve Personel Alımı Başvuruları 18-22 Ağustos

Büyükşehir Belediye Başkanlığı yayınlamış olduğu ilana göre Başkanlık bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 farklı unvanda kamu personeli alımı gerçekleştirileceği ilan edildi. Makam şoförü alımı ve personel alımı şartları neler?

Belediye Başkanlıkları ve Kamu kurumları bünyesine Ağustos ayı personel alımları kapsamında ilanlar yayınlanmaya ve personel alımı yapılmaya başlandı. İstanbul Büyükşehir Belediye 6 Farklı unvanda personel alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru yapacak adaylar için 2 adet özel eğitimli garson,2 adet aşçı yardımcısı, 1 adet makam şoförü, 1 adet Bulaşıkçı, 1 aşçı yardımcısı, 1 aşçı yardımcısı alımlarının yapılacağı belirtildi. Tabloda verilen iletişim numaralarında bilgi alınabilir.

Özel Şartları

Eğitimli garson: Turizm ve otelcilik lisesi mezunu, erkek olan, dış görünüşüne ve kişisel bakımına önem veren, diksiyonu düzgün olma, dikkatli ve hijyen kurallarına önem veren, yönetici kadro çalışanlara ve misafirlere çay kahve ikram vb. ikram etme ve 2 yıl tecrübeli olma şartları ile alınacaktır.

Makam şoförü alımı: en az lise mezunu erkek olmak, en az b sınıfı sürücü belgesine sahip olma, insan ilişkilerinin düzgün olması, şehir dışı yolculuk yapmasına engel durumunun bulunmaması, dış görünüşüne önem veren, en az 1 yıllık tecrübeye sahip ve dinamik dakik olma şartları aranmaktadır.

Bulaşıkçı: en az lise mezunu olmak, erkek aday olmak ve takım çalışmasının bulunmaması temizliğe önem gösteren 1 yıllık tecrübeli kişiler alınacaktır.

Aşçı Yardımcısı: Kadın aday olma, en az lise mezunu olma, takım çalışmasına uygun olma, hijyen kurallarına dikkat etme şartları ile 1 yıl deneyimli bayan aşçı yardımcısı alınacaktır.

Aşçı Yardımcısı: En az lise mezunu olma, takımca çalışmaya uygun olmak, hijyen konusunda temiz ve titiz olmak, kasap tecrübesine ve belgesine sahip olma şartları ile 1 yıl deneyimli bay aşçı yardımcısı alınacaktır.

istanbul-makam-soforu-alimi-ilanlari.jpg

Başvuru Şekli

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular başvuru kılavuzu üzerinden belirtilen mail adresi üzerinden online olarak başvurular gerçekleştirilecektir. Başvurular 18 Ağustos tarihi itibari ile alınmaya başlayacak olup en geç müracaatlar 22 Ağustos tarihinde sona erecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum