Belediye KPSS 55 Puanla Devlet Memuru ve Düz Memur Alımı Başvuru

Belediye KPSS 55 Puanla Devlet Memuru ve Düz Memur Alımı Başvuru

Belediye Başkanlığı tarafından personel alımı ilanları üst üste yayınlanmaya devam ediyor. Son paylaşılan ilana göre Alucra Belediyesi düz memur alımı yapacak. İşte diğer detaylar…

Alucra Belediyesi kamu kurumlarına, kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. Personel alımları kapsamında Giresun Belediyesinden yeni bir ilan yayınlandı. Yerel Yönetimler sayfasında paylaşılan ilanda Giresun Alucra Belediyesine hizmet etmek üzere ortalama 5000 TL maaş ile 6 memur alımı yapılıyor.

Başvuru yapacak adaylar için ilan Yerel Yönetimler sayfası üzerinden yayınlandı. Alımı yapacak 1 düz memur alımı, 1 V.H.K.İ memur alımı, 2 zabıta memuru alımı, 2 itfaiye eri alımı yapılacağı yayınlandı. Toplamda 6 kamu personeli alımı yapılacak.

Başvurular Nasıl Yapılır?

Başvuru yapacak adaylar istenilen belgeler ile birlikte Alucra Belediyesi İnsan Kaynakları ve müracaat masasına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak kişiler için başvurular şahsen yapılması istenmektedir.

Zabıta ve İtfaiye Eri Alım Şartları

KPSS en az 55 puan almış olma, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmama, erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olma şartları aranıyor.

Memur adayları için boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kilogramdan fazla fark bulunmaması, en az c sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

Düz Memur Alım Şartları

T.C vatandaşı olan adaylar bu ilana başvuruda buluna bilecektir.

Başvuru yapacak kişinin kamusal haklarından mahrum olmama şartı da aranıyor.

Erkek kişiler için başvuruda bulunacakların askerlik ile ilişiği bulunmaması şartı aranıyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum