Belediye Kadrosuna 70 Temizlik Personeli Alım İlanı Verildi

Belediye Kadrosuna 70 Temizlik Personeli Alım İlanı Verildi

Okur yazar seviyesinde olan herkes, arzu ederse bu ilana başvurabilecek! Belediye kadrosunda hizmet ederek memur statüsünde temizlik personeli olmak isteyenler, yüksek sayılı personel alım ilanına başvurmaya başladı!

Belediye ilanı çerçevesinde başvuru alımları 13 Mart 2023 Pazartesi itibariyle başlatıldı. Başvuru kabul süreci uzun bir zamana yayılmamaktadır. Bu ilana başvuruda bulunmak isteyen takipçilerimizin elini çabuk tutmasında fayda var. 5 gün olarak belirlenen başvuru aralığı sebebiyle 17 Mart 2023 Cuma günü son müracaat günü olarak bildirilmiştir.

En az okur yazar seviyesi talep edilirken, en yüksek eğitim durumu da şartlara dahil edilmiştir. Belediye temizlik personeli alımı için en fazla lise mezunu olunması gerekiyor. Lise mezuniyet durumundan yüksek seviyeye sahip kişiler bu ilanda kabul edilmemektedir. Son derece başarılması ve sağlanması kolay olan nitelikleri sağlıyorsanız hemen şimdi belediye personeli olmak için gereken ilk adım atabilir ve ilana başvuruda bulunabilirsiniz. İşte Belediye ilanı hakkında merak edilenler!

Kimler Nizip Belediyesi Personeli Olabilir?

Yayınlanan son Nizip Belediyesi ilanına başvurulabilmesi için talep edilen koşulların karşılanıyor olması gerekmektedir. Nizip Belediyesi tarafından sunulan başvuru koşulları şu şekildedir.

İşe alınacak olan personeller tam zamanlı çalışacak ancak çalışma şekli belirli süreli olacaktır. Belirlenen süre ise 5 ay 29 gündür. Bildirilen 70 belediye çalışanı personelinin yaklaşık 6 ay sürecek olan iş planına dahil olacağı göz önünde bulundurularak iş başvurusu yapılmalıdır.

Adayların en az okur yazar seviyede olması beklenirken en fazla öğrenim seviyesi lise düzeyinde olmalıdır.

İşe alınacak temizlik personelleri, Nizip Belediyesine bağlı olan cadde ve sokakların temizliğinde görevlendirilecektir.

Belediye Personeli Alımı Kura ile Olacak

Yukarıdaki listede de yer aldığı üzere bildirilen koşullar erişilmesi son derece kolay maddeleri içermektedir. Başvuru sayısının oldukça fazla olacağı öngörülerek kura ile işe alma sistemi oluşturulmuştur. 24 Nisan 2023 tarihinde Noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kura sonucunda işe alınmaya hak kazanan kişilere tebligat gönderimi olmayacaktır. Kura sonuçlarının öğrenilebilmesi için Nizip Belediye’sine ait web sitesinin takip edilmesi gerekmektedir. Belediye internet sitesindeki duyurular alanında, kura sonucu belediye personeli olacak kişiler bildirilecektir.

Nizip Belediyesi Personel Başvurusu

Başvurular sadece ilanın yayınlandığı İŞKUR (Türkiye İş Kurumu) aracılığıyla ve ALO 170 hattı üzerinden gerçekleşmektedir. Bu sebeple iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların en geç 17 Mart 2023 tarihine kadar (17 Mart günü de dahildir) müracaat işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Türkiye İş Kurumu internet sitesinde bulunan ‘İş Arayan’ linki tıklanır ve ilan numarası yazan yerin yanındaki boşluğa ‘00007377077’ yazılır. Karşınıza çıkacak olan ilana başvuru için ise sisteme giriş yapılması mecburidir. Alımlar Gaziantep ilinde!

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.