Belediye İŞKUR’dan Kadrolu Şoför Alımı Yapıyor

Belediye İŞKUR’dan Kadrolu Şoför Alımı Yapıyor

Belediye Başkanlığı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre şoför alımı yapılacaktır. En az ilkokul mezunu olanlardan müracaatlar alınacaktır. Sürece dair detaylar haberimizde verilmiştir.

Belediye Şoför Alımı İlanı

Belediye Başkanlığı hizmet kalitesini artırmak üzere 3 farklı pozisyondan şoför alımı yapacaktır. Yayımlanmış olan güncel ilana göre KPSS şartsız alımlar gerçekleşecektir.

Kamu Şoför Alımı İlanı için Gerekli Olan Müracaat Şartları Nelerdir?

00007533643 İŞKUR iş ilan numarası ile yük taşıma şoför kadrosu için; En az ilköğretim mezunu adaylardan yapılacak olan alımlar için ilan yayın tarihi itibariyle 18- 40 yaş aralığında olmak gerekmektedir.

Adaylardan Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı olmak üzere ileri sürüş sertifikası ile ilk yardım sertifikası istenmektedir. Başvuru yapmanız için en az C sınıfı ehliyete sahip olmanız ve SRC - 3 mesleki yeterlilik belgesine istenmektedir. İstenilen sertifikalar, üniversite onaylı olmak kaydı ile de başvurular onaylanacaktır. Erkek adaylar için ise askerlik durumlarını yapmış muaf veya tecilli olması gerekmektedir.

00007533453 İŞKUR iş ilan numarası ile yolcu taşıma şoförü alımı: İstenilen eğitim düzeyi ve istenilen sertifikalar yük taşıma şoför kadrosu ile aynıdır. Bu kadro için ise adaylardan en az D sınıfı sürücü belgesi istenmektedir. Sürücü belgesinin Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından onaylı olması gerekmektedir. 41 yaşından gün almamış olan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

00007533293 İŞKUR iş ilan numarası ile yolcu taşıma şoförü alımı: Bu kadro için ise en az S sınıfı sürücü belgesi, SRC – 2 ile SRC – 4 Meslekli Yeterlilik Belgesi istenmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları başvuru yapacaklardır.

kamu-sofor-alimi.jpgiskur-sofor-alimi.jpg

İŞKUR Şoför Alımı İlanına Müracaatlar Nasıl Yapılacaktır?

Balıkesir Edremit belediyesi tarafından yapılacak olan alımlar için başvurular 22 Mayıs 2023 tarihinde başlamıştır. Başvurularınızı https://esube.iskur.gov.tr/ internet adresi üzerinden online, ALO – 170 hattı üzerinden arayarak veya İŞKUR şubesinden resmi olarak yapabilirsiniz. Balıkesir / Edremit ilçesinde ikamet edenler başvuru yapacaklardır.

Balıkesir iş ilanları, kamu şoför alımı, KPSS’siz şoför alımı, 2023 kamu şoför alımı, son dakika şoför alımı, 2023 şoför alımı

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.