Belediye Çağrı Merkezi Personeli Alımı

Belediye Çağrı Merkezi Personeli Alımı

Kamuya personel alımı ilanları kapsamında ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. Son paylaşılan personel alımı ilanlarına göre Denizli büyükşehir belediyesi kurum dışı personel alımı yapıyor. Başvuru bilgileri ve detaylar haberimizin devamında…

Kurum dışı kapsamında yayımlanan İŞKUR personel alımı ilanlarına göre Peraş Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Temizlik Ulaşım Sanayi ve Ticaret A.Ş gerekli bilgilere ve şartlara sahip adaylar arasında kurum bünyesine 1 adet kamu personeli alımı yapılacak.

Yapılan açıklamada alınacak personellerin 1 adet Çağrı operatörü olduğu açıklandı.

Belediye Personel Alımı Başvuru Şartı;

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, 18 yaşını doldurmuş olmak, sağlık sorunu olmaması, adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Denizli il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı suç veya yüz kızartıcı suç işlememiş olması,

Erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikle ilişiği bulunmama şartlarını taşıyan adaylar başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.

Başvuru Şekli ve tarihi;

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını eksiksiz taşıyan adaylar başvurular 16 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 20 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını eksiksiz taşıyan adaylar başvurular Peraş Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Temizlik Ulaşım Sanayi ve Ticaret A.Ş adresine gidilip yapılacaktır.

Adaylar için şahsen başvuru esnasında veya posta yolu ile yapılacak müracaatlarda başvuru şartları ve belgeler tam olmalıdır.

Başvuru kılavuzu.

agri-merkezi-personel-alimi.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum