Belediye 12 Şoför ve Personel Alımı Başvuruları Başladı

Belediye 12 Şoför ve Personel Alımı Başvuruları Başladı

Belediye Kurumları tarafından 12 şoför ve personel alımı başvuruları başladı. Kimler hangi koşullara göre başvuracak? Hangi nitelikleri sağlayan adaylar girebilecek? Branşlar neler? Başvuru süreç aralık tarihleri neler olacak? İşte ilan detayı.

Belediye Kurumu Personel İstihdamı

2022 Tekirdağ Belediye kurumu tarafından planlanan yeni personel istihdamlarını alımlarını gerçekleştirmek üzere alım başvuru süreçlerini başlatarak adaylara başvuru ekranları sunuldu. Kurum tarafından belirlenen nitelikleri sağlayan her aday ön müracaatta bulunarak değerlendirme sonucuna göre alımlar gerçekleşecektir. Adayların dikkatine! Adaylar müracaat ederken sağladıkları nitelikleri göz önüne alarak başvurmaları gerekmektedir.

belediye-12-sofor-ve-personel-alimi-basvurulari-basladi-manset2.jpg12 Personel Alımı Müracaat şekli

Tekirdağ Belediye Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre 2022 yılı içerisinde gerçekleştirmek üzere yeni personel kontenjanlarını açarak personel alımlarını başlattı. Başvuru ekranları yayımlanarak adayların ön müracaatta bulunmaları yeterli olacaktır. Kurum tarafından bizzat belirlenen nitelikte olan kişileri öncelik olarak seçilecektir. Koşulları sağlayan adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

2022 Yılı İşsiz Kişilere Yeni Bir Fırsat

2022 Yılı içerisinde çok kişi işsizlik oranı artmasıyla çok sayıda açıkta kalan işçilere belediye kurumları kapı açarak personel olarak çalışmak isteyenlere yönelik yeni bir alım ihtiyacını çıkararak belediye kurumlarındaki hem personel ihtiyaçlarını karşılamak ve işsiz kişilere yeni bir iş fırsatı sunarak işçi alımlarını başlattı.

Alınacak Branş Türleri

Otobüs Şoförü, Otomotiv Mekanikçisi.

Müracaat Koşulları

Türkiye Cumhuriyeti uyruğu olunması.

En az ilköğretim düzeyde olunması.

D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Sosyal güvenlik kurumlarından herhangi bir emeklilik aylığı alınmıyor ve yaşlı bakım aylığı alınmıyor olunması.

Src 2, Psikoteknik Belgesine bulunması. Otobüs Mekanikçisi.

belediye-12-sofor-ve-personel-alimi-basvurulari-basladi-manset3.jpg

Personel Alımı Başvuru Tarileri ve Süreci

Başvuruda bulunacak adaylar Hatip Mahallesi Ali Osman Çelebi Bulvarı No:74 Çorlu adresinde şahsen başvuruda bulunacaktır. Başvuru tarihi 20 Eylül 2022 ile 10 Ekim 2022 Tarihleri arasında müracaatlar alınacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.