Bankalar Sınavsız Memur Alımı ve Personel Alımı Başvuruları Başladı

Bankalar Sınavsız Memur Alımı ve Personel Alımı Başvuruları Başladı

Bankacılık sektöründe çalışmak isteyeler bu ilanlara dikkat. Bankalar sınavsız memur alımı ve personel alımı ilanları yayınlandı. İş Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası ve Albaraka Türk Katılım Bankası bu alımları gerçekleştiriyor.

Bankalar sınavsız personel alımı ve memur alımı duyuruları yapılarak başvuruları başladı. Alımı 3 farklı banka yapmaktadır. Bankacılık sektörü iş ilanları yayınlamaya başladı. Öğrenim durumları ve başvuru şartları sunuldu.

İlan durumlarına göre Part-time ya da Full-time ilanlar bulunuyor. Alım kadroları ve karşılıklarında bulunan ilan numaraları ile Türkiye İş Kurumu üzerinden başvuru yapılacak.

İstanbul İş İlanları İş Bankası

Bahçıvan alımı 1 kişi başvuru şartları; en az ilkokul mezunu olması gerekiyor. Üst yaş sınırı yok sadece emekli olmama şartı aranıyor. Part time ya da Fultime çalışabilecek personel alımı yapılacak. Genel bahçe temizliği, bahçede bulunan sabit çöplerin boşaltılması, bahçe bakım işlerinin yapılması, arızalı işlerin yapılması, arızalı işlemlerin yapılması, lambaların değiştirilmesi işlerinin yapılmasında çalışacak görevli aranıyor. Başvurular 7 Ocak 2022 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda 00006451643 iş ilan numarası ile yapılacak. Normal İlan olarak sunulmuştur.

Balıkesir İş İlanları İş Bankası

Büro memuru alımı 3 kişi başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak, kamu haklarından yoksun bulunmamak, herhangi bir kurum yada kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, lise, ticaret meslek lisesi, 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunu olmak, engelli olmak şartı bulunuyor. Başvuru 00006454770 iş ilan numarası ile 7 Ocak 2022 tarihi bitimine kadar yapılacak.

İstanbul İş İlanları Kuveyt Türk Katılım Bankası

Büro personeli alımı 10 kişi başvuru şartları; En az lise mezunu, Tercihen bankacılık tecrübesine sahip, Etkin iletişim becerilerine sahip, Müşteri ve başarı odaklı, Erkek adayların askerliklerini tamamlamış ya da muaf olmaları gerekmektedir. Engelli kadrosundan alım yapılacak. 00006437672 iş ilan numarası ile 29 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar başvuru yapılması gerekiyor.

İstanbul İş İlanları Albaraka Türk Katılım Bankası

Bankacılık meslek elemanı alımı 2 kişi başvuru şartları; Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, iletişim kabiliyeti yüksek ve güler yüzlü ve İstanbul avrupa yakasında ikamet edenlerin başvurusu alınacak. 35 üst yaş sınırı bulunuyor. Engeli adaylar 00006423139 iş ilan numarası ile 21 Aralık 2021 tarihine kadar başvuru yapabilecek.

İkamet şartı bu ilanların tamamında geçerlidir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.