Bankalar Büro Memuru ve Müşteri Temsilcisi Alımı İŞKUR Başvuruları

Bankalar Büro Memuru ve Müşteri Temsilcisi Alımı İŞKUR Başvuruları

3 Banka İŞKUR üzerinden iş arayanlara fırsatlar hiç hız kesmeden devam ediyor. Memur olarak hizmet etmek isteyenler için 3 adet banka büro memuru ve müşteri temsilcisi alımı yapacağını duyurdu.

3 adet banka kamu personeli alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 4 farklı ilanda ilanlara çıkardı. İş bankası, Albaraka Türk Katılım Bankası ve Türk Ekonomi bankası kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Büro memuru alımı ve müşteri temsilcisi alımı olarak yapılacak.

Türkiye İş Bankası İlanları

İş Bankası kurum bünyesinde çok sayıda açık pozisyon için alım yapacağını açıkladı. Ödülleriyle dikkat çeken İş Bankası’nda açık çok sayıda pozisyon yer alıyor. İŞKUR üzerinden paylaşılan ilanlarda 6 adet memurun İş bankası bünyesine alınacaktır. En az lise mezunu olan adayların başvurusu alınacak.

Alımı yapılacak unvan olarak 4 adet engelli büro memuru ve 2 adet genel engelli memur olmak üzere toplamda 6 adet engelli kamu personeli alımları yapılacak. Banka Kocaeli ve Çanakkale Şehirlerine alım yapacaktır. Başvuruları 00006191116 ve 00006164325 ile yapılacaktır.

Albaraka Bankası İlanı

Albaraka Bankası 2 adet kamu personelinin boş kontenjanlara alınacağı belirtildi. Başvuru yapacak adaylar için İŞKUR tarafından yayınlanan ilanda 2 adet engelli büro elemanı alımı yapılıyor. İstanbul şehri 00006186396 iş ilan numarası ile eleman alıyor. Lisans ve üstü mezunu olanların başvurusu kabul edilecek.

Türk Ekonomi Bankası

İŞKUR üzerinden iş arayanlara fırsatlar hiç hız kesmeden Türk Ekonomi bankası tarafından İŞKUR üzerinden ilana çıktı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre Türk Ekonomi bankası 2 adet kamu personeli alımı yapacağını ve alımı yapılacak unvanın ise 1 adet Çağrı merkezi Müşteri Temsilcisi ve engelli niteliğinde olduğu belirtiliyor. Başvuruları 00006186396 ile yapılacaktır. Eskişehir alımı yapacak. Lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için tüm başvurular İŞKUR resmi sayfası üzerinden alınacağı belirtiliyor. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra iş yeri unvanını banka seçerek veya en alta yer alan iş ilan numaralarını aratarak başvurularını tamamlaya bileceklerdir. Alımlarda ikamet şartı bulunmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.