Bandırma 17 Eylül Üniversitesi 10 Personel Alımı

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi 10 Personel Alımı

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi çeşitli kadrolarda görevlendirilmek üzere toplam 10 adet sözleşmeli personel alımı yapıyor.

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi 10 sözleşmeli personel alımı yapıyor. Büro personeli, temizlik görevlisi, mühendis alımı yapılacak olan kadrolar ve başvuru koşulları açıklandı. Kontenjan dağılımı ise şu şekilde olacak:

-2 Muhasebe,

1 İnsan Kaynakları,

-1 Mühendis,

-5 temizlik görevlisi alımı,

Adayların başvuru şartlarını taşımaları halinde başvurularını "pdb.bandirma.edu.tr" üzerinden yapmaları bekleniyor. Kadın ve erkek personeller için mesleki deneyim ve bilgiye önem verilecek.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Koşulları

Adayların başvurularını ilgili link üzerinden yapmaları gerekmektedir. Fotoğraflı özgeçmiş, SGK ve diğer işle ilgili belgeler ve adli sicil kayıtlarının eksiksiz bir şekilde sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Kariyer Kapısı üzerinden takip edilecek başvuru süreci ve ilanların tebliği tamamen online olarak gerçekleştirilecektir.

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi personel alımı için son başvuru tarihinden itibaren süreci internetten izleyebilirsiniz. Eksik ya da yanlış evrak ileten adayların başvuruları değerlendirilmeye alınmayacak olup, yalan beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Devlet Personel Alımı Başvuruların Değerlendirilmesi

Başvuruların değerlendirilmesi için adayların yazılı ve sözlü sınava girmeleri gerekiyor.

Mesleki yeterlilik ve genel kültür bilgisi doğrultusunda sınava alınacak adaylar, her ünvan için bir başvuru yapabilecekler. Sınav sonuçlarının her ikisine de Kariyer Kapısı üzerinden erişilecek olup adayların adres ya da iletişim bilgilerine herhangi bir tebligat yapılmayacaktır. KPSS sonuçları için adayların ilgili puan türlerinden aldıkları puanlar yüksekten düşüğe doğru sıralanacak olup, puanı en yüksek olan adaydan liste oluşturulmaya başlanacaktır.

Feragat eden adayların yerine yedek adaylar işe alınacaktır. Puanların eşit olması durumunda yaşı büyük olan adaya öncelik tanınacaktır. Bandırma 17 Eylül Üniversitesi personel alımları için bu ilan yılın son ilanıdır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.