Balıkesir Üniversitesi 31 sözleşmeli personel alımı

Balıkesir Üniversitesi 31 sözleşmeli personel alımı

Yeni sözleşmeli kamu personel alımı ilanı ile Balıkesir Üniversitesi hastanende çalıştırılmak üzere 31 kişi alıyor. Alınacak personellerin taşıması gereken özellikler başvuru tarihi haberimizde.

Yapılan güncel iş ilanları ile Sağlık Uygulama ve Araştırma merkezi Balıkesir Üniversitesine 31 kamu personeli alınacak. Alınacak personeller sözleşmeli olarak ve maaşları özel bütçeden karşılanacak. Personellerin seçimi kpss puan sıralamasına göre yapılacak.

Lisans bölümü hemşirelik ve sağlık memurluğu mezun KPSS P3 puanı en az 55 olan, hastanelerde en az bir yıl hemşire olarak çalışmış 15 Hemşire alımı yapılacak.

Eczacılık bölüm lisans mezun olan ve kpss puan şartı aranmaksızın 1 Eczacı personel alınacak.

Hastanelerde en az 5 yıl hemodiyaliz tecrübesi olan ve diyaliz hemşireliği sertifikası bulunan, lisans mezun 1 Hemşire alınacak.

Kpss p94 puanı en az 80 ve üzerinde bulunan ve hastanelerde 1 yıl iş tecrübesine sahip lise hemşirelik mezunu 5 hemşire ünvanlı personel alınacak.

KVC ameliyathane hemşiresi olarak hastanelerde beş yıl iş tecrübesi olan, p94 puanı en az 65 ve üzerinde bulunan lise hemşirelik bölüm mezunu 1 hemşire alınacak.

balikesir123.jpg

Yine hastanelerin KVC yoğun bakım ünitelerinde iki yıl iş tecrübesine sahip lise hemşirelik, ebelik hemşirelik, sağlık memurluğu bölüm mezunu ve kpss P94 puanı en az 65 ve üzerinde olan adaylar arasından 1 Hemşire alınacak.

Bir diğer alımda ise hastanelerde beş yıl ebe hemşire iş tecrübesine sahip, bakanlık neonatal resüsitasyon uygulayıcı belgesine sahip olan, doğuma hazırlık eğitici eğitimi almış olan, kpss P3 puanı 60 ve üzerinde lisans ebelik mezunu 3 ebe alımı yapılacak.

KPSS puanı 75 puan ve üzerinde olan önlisans eczane teknikerliği ve eczane hizmetleri mezun 1 sağlık teknikeri alımı yapılıyor.

İlk ve Acil Yardım önlisans mezun ve kpss puanı 75 ve üzeri puanı olan adaylar arasından 1 sağlık teknikeri alınacak.

Patoloji HPV PCR cihazı kullanıcı katılım belgesi bulunan, bakanlık onaylı kan bankacılığı ve transfüzyon tıbbi sertifikası olan, KPSS P94 puanı 65 ve üzeri olan, lise mezun tıbbi laboratuar bölümü mezunları arasından 1 diğer sağlık personeli alımı yapılacak.

Hastanelerde 5 yıl iş tecrübesi bulunan, KPSS P94 puanı 65 ve üzerinde bulunan, lise Acil Tıp Teknisyenliği mezunu 1 sağlık personelli alımı yapılacak.

Üniversitenin sağlıkçı alımına başvuru için diğer şartlar

Adayların nöbet usulü çalışabilmesi,

Adayların sosyal güvenlik kuruluşlarından emeklilik yaşlılık aylığı almaması, şartları ile alınacaklar.

Başvurular sadece posta yoluyla yapılacak

Adaylar 15 Mart 2021 ile 29 Mart 2021 tarihleri arasında başvurularını Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Çağış Yerleşkesi BALIKESİR adresine posta yolu ile yapılacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.