Bakanlık Güvenlik Görevlisi Ve Memur Alım Başvuruları Başladı

Bakanlık Güvenlik Görevlisi Ve Memur Alım Başvuruları Başladı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda sözleşmeli memur alımı yapacağını duyurdu. Farklı unvanlarda yapılacak. Sözleşmeli personel alımı için başvuru özel şartları açıklandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan personel alımı ilanlarına göre Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 4 adet büro personeli alımı, 18 adet koruma ve güvenlik görevlisi ve 16 adet destek personel alımı ile beraber toplamda 38 adet boş pozisyon için sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı.

Bakanlık Personel Alımı Başvuru Özel Şartları:

Büro personeli alımı için adayların gazetecilik ve halkla ilişkiler veya gazetecilik ve kitle iletişimi lisans programlarından birinden mezun olmaları gerekmektedir. KPSS P3 puan türünden sınava girmiş olmak ve son başvuru tarihi itibariyle İngilizce dilinden sonraki içinde alınmış yabancı dil sınavından en az C seviyesinde denkliği ÖSYM tarafından kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan belgeye sahip olmak.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı için herhangi bir lisans programından mezun olup özel güvenlik önerileri sağlık şartları yönetmeliğinde belirtilen şartlara sahip olmak son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmasına en az 6 ay kalmış olan özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak erkek adayların en az 1.70 boyunda olması kadın adayların en az 1.60 boyunda olması gerekmektedir.

Gece ve gündüz hiç diş mekânlarda vardiyalı sistemde çalışmasına engel bir durumu olmamak.

Destek personeli alımı için adaylarının ortaöğretim mezunu olması gerekmektedir.

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alımı Başvuru Şekli:

Başroller 22 Ağustos 2022 tarihinde başlamış olup 2 Eylül 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır başvurular e-devlet üzerinden ya da işe alım kariyer kapısı resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum