Aydın Polisevi en az ilkokul mezun 7 personel alım ilanı

Aydın Polisevi en az ilkokul mezun 7 personel alım ilanı

İŞKUR Aydın Polisevi Müdürlüğüne yerleştirilmek üzere 7 personel alımı ilanı yayınlandı. Polisevi en az ilkokul mezunu adaylar arasından personel alım gerçekleştiriyor. Alıma başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar neler olduğu detayları yazımızda…

İŞKUR iş ilanları ile Aydın Polisevi Müdürlüğüne 7 personel alımı yapılacağı duyuruldu. En az ilkokul mezunu adaylar arasından alım nasıl yapılacak.

Temizlik personeli ve pide ustası alımı başvuru şartları adaylara sunuldu. Başvuru yapacaklar İŞKUR iş ilan numaraları ile 28 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar işlem yapacaktır.

Temizlik personeli alımı 5 kişi için başvuru şartları; en az ilkokul mezunu olması (lise, önlisans veya lisans mezunları başvuru yapabilecek), 18 yaşını doldurmuş olması gerekiyor. İŞKUR 00006037382 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak.

Pide ustası alımı 2 kişi için başvuru şartları; en az ilköğretim mezunu olduğuna dair, eğitim durumunu gösterir belgesi gerekmektedir. Adli sicil kaydı belgesi istenecektir. Sosyal tesislerde konaklama imkanı tanınacaktır. Başvuruları 00006037284 iş ilan numarası ile yapılacak.

İlanın son başvuru tarihinden önce istenilen belge ve deneyimlere sahip olmak gerekmektedir.

Ayrıca alınacak tüm personeller devlet memuru olmayıp, belirli süreli işçi statüsünde çalışacaktır. Mevcut yasalar dâhilinde devlet memurluğuna veya devlet kadrolarındaki işçi statüsüne geçişi de söz konusu değildir.

Personellerin çalışma saatleri polisevi vardiya esasına göre belirlenmektedir.

Mülakatı kazanan adayların işe alım aşamasında Emniyet Müdürlüğü yapılacak güvenlik soruşturmasında, sakıncalı durumunun bulunmaması şartı aranacaktır.

Sözlü ve uygulamalı sınavı kazanan adaylar sağlık problemi olmadığını, aile hekiminden sağlık raporu ile belgelemek zorundadır.

Noter kurası 7 Haziran 2021 tarihinde Aydın Polisevi Müdürlüğünde saat 9-12 arasında yapılacak. Adaylar Aydın ve ilçelerinde ikamet etmesi gerekmektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.