Askeri Tesis Kamu İşçi Alımı! İŞKUR TSK Başvuru Numarası

Askeri Tesis Kamu İşçi Alımı! İŞKUR TSK Başvuru Numarası

İŞKUR kamu işçi alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Askeri Tesis personel alımı İŞKUR iş ilan numarası yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. İlana göre ilköğretim mezunu olan adaylar başvuracak.

Askeri Tesis Kamu İşçi Alımı İlanları

İŞKUR iş ilanları üzerinden TSK’ya bağlı Garnizon Komutanlığı B Tipi askeri Gazino Müdürlüğü personel alımı yapıyor. İlana göre en az ilköğretim mezunu olması ve üst yaş sınırı olarak 40 yaş açıklanmıştır. Başvuruları Türkiye İş Kurumu üzerinden elektronik olarak 00007812950 iş ilan numarası ile yapılacak.

Edirne Uzunköprü adresine aşçı alımı yapılacak.

1-Her çeşit yemek ızgara, meze, salata çeşitlerini iyi derecede yapabilmek, hazırlanacak yiyecek ve içecekleri reçetesine uygun olarak hazırlamak.

2-Milli Eğitim Bakanlığı Çıraklık Eğitim Merkezlerinden alınan aşçılık sertifikası olmak veya devlet ve özel üniversitelerin aşçılık bölümlerinden mezun olmak.

3-Daha önceden kamu ve özel kurum ve kuruluşları ile özel şirketlerin lokanta ve restoranlarında en az 5 yıl aşçı olarak deneyimi olduğunu belgelemek(Bu belgeleri E-Devlet üzerinden alacağı SGK hizmet dökümü ile belgelemek)

4-Sağlık Bakanlığı İç İşleri Bakanlığı ve Gıda ve Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının Hijyen Eğitimi yönetmeliğine uygun olarak hijyen eğitimi belgesi bulunmak (Aşçılık bölümü mezunları hariç) ve bu belgeyi ibraz etmek.

5-Hizmet esnasında hizmetin gerektirdiği hijyen koşullarını sağlamak için kullanılacak kıyafetlerin sürekli üzerinde durmasına çalışanın sağlığına engel teşkil edecek bir rahatsızlığı bulunmamak.

6-Hizmet esnasında uzun süreli (günlük olarak yaklaşık 6 saat)ayakta kalmasına sağlık yönünden bir problemi olmamak.

7-Haftalık ve günlük çalışma sürelerine uygun olarak gerektiğinde idarenin talebi üzerine hafta sonu günleri dahil esnek çalışma saatlerine uygun olmak.

8-idarenin bulunduğu üzünköprü ilçe hudutları içinde ikamet etmek, ulaşım sorunu bulunmamak.

9-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

10-Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.