AÖF 18-45 Yaşla Personel Alımı İŞKUR’da Yayınlandı

AÖF 18-45 Yaşla Personel Alımı İŞKUR’da Yayınlandı

Anadolu Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı personel alımı ilanı yayınladı ve başvuruları kabul ediyor. İŞKUR İş İlanları 2 farklı başvuru ilan numarası ile Eskişehir istihdamı olacak. AÖF personel alımı başvuru şartları neler?

AÖF Personel alımı İŞKUR İş İlanları!

Anadolu Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı beden işçisi ve büro işçisi olmak üzere 5 kişi istihdam ediyor. Eskişehir iş ilanları Türkiye İş Kurumu üzerinden adayların erişimine sunuldu. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden 1 Mart 2024 tarihi bitimine kadar yapacak.

Beden işçisi alımı 4 kişi: Temizlik, dağıtım, taşıma ve benzeri hizmetlerin yerine getirilmesinde görevlendirilecektir. İlan edilen işi yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak. İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum göstermek.

Talebe sadece eski hükümlü iş arayanlar ile terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçilerin başvuruları kabul edilecektir. En az lise mezunu 18-40 yaş arasında olanların başvurusu alınacak. Başvurular 00008106134 iş ilan numarası ile yapılacak.

Büro işçi alımı 1 kişi: 2022 yılı Kamu Personel Seçme Sınavına (P3) girmiş olması gerekiyor. İlan edilen işi yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Adaylar başvurularını 18-45 yaşla 00008105994 iş ilan numarası ile yapılacak. Talebe sadece eski hükümlü iş arayanlar ile terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçilerin başvuruları kabul edilecektir.

KPSS sonucunda belirlenen adaylar Sözlü Sınava alınacaktır.

Sözlü sınavın gün, saat ve yeri, sınav koşulları, sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi, yapılan sınavlar sonucunda asıl ve yedek olarak başarılı olan adaylar ve diğer tüm şartlar, https://www.anadolu.edu.tr/duyurular bölümünde ilan edilecek olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Yapılan sınavlar sonucunda asıl ve yedek olarak başarılı olan adaylar Üniversitemizin internet sitesinde (https://www.anadolu.edu.tr/duyurular) ilan edilecek olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru yapan adayların başvuru sürecini belirtilen internet adresinden takip etmeleri önem arz etmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.