Ankara Üniversitesi Sıralama İle Kamu Personeli Alımı Başvurusu

Ankara Üniversitesi Sıralama İle Kamu Personeli Alımı Başvurusu

Ankara Üniversitesi bünyesine yeni kamu personeli alımı resmi ilan açıklamaları ile KPSS’siz sözleşmeli personel alımı yapılacak. 2022 Ankara Üniversitesi personel alımı için açılan boş kadro ve ünvanlar ile bu ünvanlara başvuru şartları haberimizde.

Ankara Üniversitesi tarafından resmi olarak yayınlanan kamu personel alımı ilanı ile üniversite bünyesine 7 kişi sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Yapılacak memur alımı için adayların 2020 ve 2021 yıllarında düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavı puan sıralamaları esas alınacak.

Ankara Üniversitesi 7 Bilişim Personeli Alacak

Ankara Üniversitesi tarafından yapılan ilan açıklamalarda bünyesinde Bilgi İşlem Daire Başkanlığı personeli olarak 7 bilişim memur alımı yapacak.

Açıklanan Kadro ve Ünvanlar ise şöyle;

Yazılım Geliştirme Uzmanı 4 kişi sözleşmeli ücretinin 2 katı maaş verilecek,

Yazılım Geliştirme Uzmanı 1 kişi sözleşme ücretinin 3 katı maaşla alınacak,

Sistem Yöneticisi 1 kişi sözleşme ücretinin3 katı maaş verilecek,

Kıdemli Sistem Uzmanı 1 kişi ise brüt sözleşme ücretinin 4 katı maaş ile alınacak personellerin tamamı tam zamanlı olarak çalıştırılacaklar.

Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları

Üniversite sözleşmeli personel alımı için adayların memurlar kanunu memuriyet genel şartlarını taşıması,

Lisans bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölüm mezunu olmaları,

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemesi gibi başlıca şartlar olup ünvanlara özel bilgi ve belgeler aranmakta olup başvuru kılavuzundan inceleyebilirsiniz.

Sözleşmeli Devlet Personel Alımı Başvuru Tarihi

Sözleşmeli devlet personel alımı için başvuru şartlarını taşıyan adayların 11 Ocak 2022 tarihi ile 25 Ocak 2022 tarihleri arasında başvurularını Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığının  “pbs.ankara.edu.tr/başvuru” internet adresinden çevrimiçi olarak yapmaları gerekiyor. Diğer şekillerde yapılacak başvurular kabul görmeyecek.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.