Ankara Üniversitesi 3 Sivil Memur Alımı Kılavuzu

Ankara Üniversitesi 3 Sivil Memur Alımı Kılavuzu

Ankara Üniversitesi Resmî Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 3 sivil memur alımı yapacağını duyurdu. Tam zamanlı çalıştırılmak üzere sözlü sınav sonucuna göre yapılacak olan bu alım için 2022 KPSS sınavına katılmış olmanız gerekmektedir.

Sivil Memur Alımı İş İlanları

Güncel olarak yayımlanmış olan başvuru kılavuzuna göre Ankara Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 1 sistem yöneticisi ve 2 yazılım geliştirme uzmanı olmak üzere 3 sivil memur alımı yapacağını duyurdu. Aylık brüt ücret tavanının 2 ve 4 katı kadar ödeme yapılacağı açıklayan kurum tarafından alımlar Bilgi İşlem Daire Başkanlığı bünyesinde gerçekleşecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak gerekli şartları size sunduk.

Kamu Memur Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan adaylardan yapılacak olan alım için; lisans düzeyinde bilgisayar mühendisi, yazılım mühendisi, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği veya endüstri mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olan ve bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümler ile matematik istatistik ve fizik bölümlerinden mezun olan kişilerden müracaatlar kabul edilecektir.

Aynı zamanda yükseköğretim kurulunca kabul edilmiş olmak kaydı ile yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından da mezun olan kişilerin başvuruları kabul edilecektir.

İşe alınacak olan adayların askerlik görevi itibari ile askerlik görevlerini yerine getirmiş olması, muaf olmuş olması veya tecil durumunda bulunuyor olması gerekmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanıyor olmanız da yine aranan şarkılar arasındadır.

Sözleşmeli Personel Alımı İlanına Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Ankara iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana müracaatlar, 15 Eylül 2023 ve 29 Eylül 2023 tarihleri arasında kabul edilecektir. Adaylar başvurularını Ankara Üniversitesi Rektörlüğü personel Daire Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden online olarak gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Şahsen veya posta yolu ile yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecek.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.