Amasya Üniversitesi 9 Büro Personeli ve Destek Personeli Alım Kılavuzu

Amasya Üniversitesi 9 Büro Personeli ve Destek Personeli Alım Kılavuzu

Amasya Üniversitesi Rektörlüğü, 25 Ekim 2023 tarihli Resmî Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 9 büro personeli ve destek personeli alımı yapacağını açıkladı. KPSS 60 taban puan ile yapılacak olan alım ilanına en az ise veririm.

Üniversite Personel Alımı

Amasya Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 9 büro personeli ve destek personeli alımı yapacaktır. Lise, önlisans ve lisans mezunlarından yapılacak olan alımı ilanı için 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olmanız gerekmektedir.

Lise mezunlarının P - 94 önlisans mezunlarının P - 93, lisans mezunlarının ise P - 3 puan türünde en az 60 taban puanına sahip olması gerekmektedir. İkamet şartı olmadan 81 şehirden müracaatların kabul edileceği açıklanmıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak gerekli şartları ve detayları paylaştık.

Üniversite Memur Alımı Koşulları

1 Büro personeli alımı: Lisans düzeyinde Ziraat fakültesi bitki koruma bölümü mezunlarından alım yapılacaktır. Alımınızda en az 2 yılındaki deneyim kazanmış olmanız istenmektedir.

1 Büro personeli alımı: Üniversitelerin bilgisayar veya elektrik elektronik mühendisliği mezunlarından alım yapılacaktır. En az bir yıl mesleki deneyim kazanmış olmanız istenmektedir.

1 Büro personeli alımı: Üniversitelerin basın ve yayın teknolojileri bölümü mezunu olmanız istenmektedir.

1 Büro personeli alımı: Bölüm şartı aranmaksızın lisans mezunlarından alımı yapılacaktır.

1 Büro personeli alımı: Önlisans düzeyinde gıda teknolojisi alan mezunundan alım yapılacaktır.

4 Destek personeli alımı: 2 mesleki ve Teknik Anadolu liselerinin yiyecek ve içecek hizmetleri alan mezunlarına 2 ise bölüm şartı aranmaksızın ortaöğretim mezunlarından alım yapılacaktır. Her iki alım için de adaylardan hijyen belgesine sahip olması istenmektedir.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Amasya iş ilanları kategorisinde üniversite sözleşmeli personel alım ilanına başvurular 25 Ekim 2023 tarihi itibari ile başlamıştır. Adaylar için son başvuru tarihi ise 8 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurular Amasya Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.