Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 17 Sözleşmeli Personel Alımı

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 17 Sözleşmeli Personel Alımı

Alaaddin Keykubat üniversitesi tarafından yapılan son resmi yazılı açıklama ile bünyesine 17 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. En az lise mezunu olarak yapılacak alımda başvurular nasıl yapılacak? Kimler başvuru yapabilecek?

Antalya Alaaddin Keykubat üniversitesi yaptığı en son iş ilanı ile bünyesine en az lise mezunu 17 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu.

Üniversite yapacağı bu kamu personeli alımında personel seçiminde sadece KPSS puan sıralamasını dikkate alacak başvuru yapan adaylara yazılı veya sözlü sınav uygulaması yapmayacağını açıkladı.

Üniversite Mezuniyete Göre Kamu Personeli Alımı Sayıları

Mezuniyetlerine göre kamu personeli alımı ve sayıları şöyle;

Önlisans Büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, insan kaynakları yönetimi, halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü mezunları arasından KPSS P93 puanı en az 70 olanlar arasından 5 büro personeli alımı,

İnsan Kaynakları yönetimi lisans bölümü mezunları arasından KPSS P3 puanı asgari 70 olanlar arasından 2 Büro personeli alımı,

alaaddin-keykubat-universite-bina.jpg

Muhasebe ve vergi uygulamaları ön lisans mezunu ve KPSS P93 puanı en az 70 olan kişiler arasından 3 Büro Memuru alımı,

Fakülte ya da yüksekokul Hemşirelik bölümü mezunu, alanında en az 2 tecrübe sahibi, 2020 KPSS puanı en az 60 olan adaylar arasından 1 Hemşire alımı,

Aynı şekilde 2 Hemşire daha alınacak olup tecrübe şartsız olarak başvuru yapacaklar.

Lise mezunu olan, E sınıfı ehliyeti bulunan, en az bir yıl tecrübesi olan ve bunu belgeleyen, KPSS P94 puanı en az 60 olan adaylar arasından 4 lise mezun Şoför alımı yapılacak.

Üniversite Personel Alımı Başvuruları Şahsen ve Kargo ile Olacak

Yapılacak üniversite personel alımında şartları taşıyan personel adaylarının başvurularını 20 Ekim 2021 tarihi ile 03 Kasım 2021 tarihleri arasında başvurularını üniversitenin personel daire başkanlığına üniversite internet sayfasından başvuru formu doldurularak başvuru evrakları ile şahsen yada kargo ile yapmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.