Alaaddin Keykubat Üniversitesi Mülakatsız 45 Personel Alımı

Alaaddin Keykubat Üniversitesi Mülakatsız 45 Personel Alımı

Alaaddin Keykubat Üniversitesi, 18 Eylül 2023 tarihli yayımlamış olduğu ilana göre en az lise mezunu adaylardan 45 personel alımı yapacağını duyurdu. Farklı kadro ve pozisyonlarda yapılacak olan alımlar için mülakatsız atama işlemleri yapılacak...

Üniversite Memur Alımı İlanları

Alaaddin Keykubat Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere; mimar, inşaat teknikeri, elektrik teknikeri, iklimlendirme ve soğutma teknikeri, inşaat mühendisi, bilgisayar teknisyeni, ağız ve diş sağlığı teknikeri, diş protez teknolojisi teknikeri, diş protez ve diğer sağlık personeli, tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik teknikeri, temizlik personeli, büro personeli, güvenlik görevlisi ve bakım onarım personeli alımı yapacaktır.

Kamu Personel Alımı İş İlanı Başvuru Kriterleri

1 Mimar Alımı: Mimarlık Bölümü Lisans Mezunu olmak.

3 Tekniker Alımı: 1 İnşaat Teknolojisi, 1 Elektrik ve 1 İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi önlisans mezunu olmanız gerekmektedir.

1 Teknisyen Alımı: Bilgisayar Programcılığı önlisans mezunu olmanız istenmektedir.

1 Mühendis Alımı: İnşaat Mühendisliği lisans mezunu olmak.

3 Sağlık Teknikeri Alımı: 1 Ağız ve Diş Sağlığı, 1 Diş Protez Teknolojisi ve 1 Tıbbı Dokümantasyon ve Sekreterlik bölüm mezunlarından alım yapılacaktır.

1 Diğer Sağlık Personeli Alımı: Diş Protez Alanı Diş Protez Teknisyenliği bölüm mezunu olmak.

15 Destek Personeli Alımı: 1 Ahşap Teknolojisi veya Mobilya ve İç Mekan Tasarımı alanı, 1 Metalürji Teknolojisi veya Metal Teknoloji alanı ve 13 lise mezunlarından temizlik personeli alımı yapılacaktır.

7 Güvenlik Görevlisi Alımı: 5 lise mezunu (3 erkek, 2 kadın) ve 2 Özel Güvenlik ve Koruma önlisans mezunlarından alım yapılacaktır.

15 Büro Personeli Alımı:1 Adalet, 3 İşletme lisans, 3 İktisat lisans, 3 Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi lisans ve Maliye lisans mezunlarından alım yapılacaktır.

Personel Alımı İş İlanı Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular 18 Eylül ve 2 Ekim 2023 tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı şahsen yapılacaktır. Antalya iş ilanları olarak sunulmuştur.

Başvuru adresi: Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Personel Daire Başkanlığı, Kestel Mahallesi Üniversite Caddesi No: 80 Alanya/ANTALYA

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.