Alaaddin Keykubat Hastanesi 12 Sağlık personeli ve Memur Alacak

Alaaddin Keykubat Hastanesi 12 Sağlık personeli ve Memur Alacak

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversite Hastanesi 12 sağlık personeli alımı ve memur alımı ilanı yayınlayarak başvuruları almaya başladı. Alımı yapılacak branşa göre öğrenim düzeyi değişen bir ilan olarak yayında.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Antalya Alanya Alaaddin Keykubat Üniversite Hastanesi 12 sağlık personeli alımı ve memur alımı ilanına çıktı. 6 farklı branşta öğrenim durumları değişiyor. Lise, önlisans veya lisans mezunu adaylar bu alımlara başvuru yapacak.

Başvuruların Alınması

Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren on beş (15) 18 Aralık 2023 gündür. Adaylar, başvurularını Üniversite Personel Daire Başkanlığı’na Üniversite web sayfasında yer alan başvuru formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte şahsen yapmaları gerekmektedir.

Teknisyen alımı: Ortaöğretim Kurumlarının Makine Teknolojisi Alanı ve Dalları veya Makine ve Tasarım Teknolojisi Alanı ve Dallarından mezun olmak.

Tekniker alımı: Yükseköğretim Kurumlarının Ağız ve Diş Sağlığı Ön Lisans Programından Mezun Olmak.

Sağlık teknikeri alımı: Yükseköğretim Kurumlarının Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Ön Lisans Programından Mezun Olmak.

Sağlık personeli alımı: Ortaöğretim Kurumlarının Anestezi ve Reanimasyon Alanı Anestezi Teknisyenliği Dalından mezun olmak.

Büro personeli alımı: Yükseköğretim Kurumlarının Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları veya Maliye Ön Lisans Programlarının Birinden Mezun Olmak.

Büro memuru alımı: Yükseköğretim Kurumlarının Herhangi Bir Lisans Programından Mezun Olmak. Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü olması istenmektedir. Antalya iş ilanları olarak yayınlandı.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.