Akdeniz Üniversitesi Yüksek Maaş Sözleşmeli Personel Alım

Akdeniz Üniversitesi Yüksek Maaş Sözleşmeli Personel Alım

Akdeniz Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı ilanı yayımladı. Sağlık personeli alımı yapılacağı belirtildi. KPSS şartı arandığı belirtilmiştir. Başvuru detayları haberimizin devamında.

Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere Sağlık personeli alımı ilanı yayımladı. İlana göre Akdeniz Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 24 Adet hemşire alımı yapıyor. KPSS şartları belirlendi. Başvuru şartları belirlendi. Antalya ili Akdeniz üniversitesi personel alımı yapacak.

24 Adet Personel Alımı İçin Başvuru Şartları;

Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olmak.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olması askerlikten muaf olması ilişiği bulunmaması veya askerlik çağına gelmemiş olması gerekmektedir.

KPSS 2020 P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Başvuracak adayların başvurduğu nitelik kodunun karşısında yer alan aranılan niteliklerin tamamını taşıyor olması ve bunu belgelendirmeleri gerekmektedir.

Adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ile gece nöbeti tutmasına ve vardiyalı çalışmasına engel olabilecek sağlık problemi bulunmamak.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olmak.
Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları

Başvurular üniversitenin web adresinden başvuru yapacağı pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir. Başvuru tarihleri üniversite tarafından henüz belirtilmemiştir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.