Akdeniz Üniversitesi Araştırma Hastanesi 28 Kamu Personeli Alımı

Akdeniz Üniversitesi Araştırma Hastanesi 28 Kamu Personeli Alımı

Akdeniz Üniversitesi bünyesinde Araştırma Hastanesi yeni 28 kamu personeli alımı yapılacak. Kamu personeli alımı 2021 başvuru şartları neler? Hastane personel alımı için başvurular ne zaman başlıyor?

Akdeniz Üniversitesi bünyesine 28 kamu personeli alımı yapılacak. Üniversite tarafından yapılan ilan açıklaması ile üniversitenin araştırma ve uygulama hastanesi bünyesine alınacak personellerin giderleri maaşları üniversitenin özel bütçesinden karşılanmak suretiyle çalışacaklar.

Rektörlük açıklamasında personellerin seçilme işlemleri adayların 2020 yılında düzenlenen KPSS puan sırlamaları dikkate alınarak yapılacak.

akdeniz-universitesi.jpg

Üniversite Hastanesi Açıklanan Boş Kadroları

Üniversite hastanesi tarafından açıklanan boş kadro unvanlar içerisinde 18 kişi Hemşire, 1 kişi Tıbbi Sekreter, 6 kişi Tıbbi Görüntüleme Teknikeri ve 1 kişi Diyaliz teknikeri ayrıca üniversitenin Diş Hekimliği Fakültesinde çalıştırılacak 1 Röntgen Teknisyeni, 1 Tıbbi Sekreter unvanları yer aldı.

2021 Hastane Personeli Alımı Başlıca Başvuru Şartları

2021 hastane personel alımı için adayların başlıca taşıması gereken özellikler arasında;

Erkek adayların askerlik hizmetini yapması, muaf ya da tecilli olması,

Alınacak personellerin mesleğini sürekli icra etmesine mani olacak akıl hastalığı ve gece nöbet usulü çalışmaya, vardiya usulü çalışmaya engel sağlık problemi olmaması,

Lisans mezunu personel adaylarının KPSS P3 puanları ön lisans mezunu adayların 2020 yılı KPSS P93 puanlarının bulunması,

Hemşire alımı olarak başvuru yapacak personel adaylarının 50 ve üzeri puana sahip olması diğer boş kadro ve ünvanlarda başvuru yapacak personel adaylarının ise 60 ve üzerinde puana sahip olması şartları bulunmaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Kamu Personel Alımı Başvuruları

Akdeniz Üniversitesi açık kadrolarına iş başvurusu yapmak isteyen personel adaylarının Araştırma ve Uygulama Hastanesi bünyesine başvuru için “mobil.hastane.akdeniz.edu.tr/personelkayit” internet adresi üzerinden Diş Hekimliği Fakültesi personel alımı için adayların “disbasvuru.akdeniz.edu.tr/” adresi üzerinden başvurularını 06 Aralık 2021 tarihi ile 20 Aralık 2021 tarihleri arasında yapmaları gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.