Aile Bakanlığı SYDV 3 Şehir Memur ve Kamu Personeli Alımı

Aile Bakanlığı SYDV 3 Şehir Memur ve Kamu Personeli Alımı

Aile Bakanlığı SYDV Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan kamu personeli alım duyuruları içerisinde başvuru işlemleri devam eden aktif 3 Şehir Memur alımı ilanlarını sizler için derledik.

Aile Bakanlığı bünyesinde SYDV tarafından yeni kamu personeli alımı ve memur alımı yapılıyor. Yayınlanan ilan ile Balıkesir, Şırnak Beytüşşebap, Tekirdağ Hayrabolu SYDV müdürlüklerine personeller belirsiz süreli olarak çalışmak üzere alınacaklar.

Balıkesir İvrindi SYDV Personel Alımı Başvuruları Bugün Bitiyor

Balıkesir İvrindi SYDV bünyesine alınacak 1313773 ilan numaralı 1 kişi büro görevlisi alımı ile 1313772 ilan numaralı 1 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımında başvurular bugün bitiyor. Başvurmak için adayların “vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx” internet adresi üzerinden çevrimiçi başvuru yapabilirler.

Büro Görevlisi adaylarının iyi derecede bilgisayar kullanabilmesi,

Adayların lisans Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, iktisat, felsefe, sosyoloji, psikoloji, sosyal hizmet bölümü mezunu olması,

Adayların B sınıfı ehliyeti olması,

Vakfın bulunduğu il sınırları içerisinde ikamet etmesi,

Son bir yıl içinde Balıkesir de ikamet ediyor olması şartları bulunmaktadır.

SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı Adayları

SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi personel alımında adayların iyi derecede bilgisayar bilgisine sahip olması,

Adayların İ.İ.B.F, Eğitim Fakülteleri ve diğer fakülteler Siyaset Bilimi ve kamu yönetimi, iktisat, maliye, işletme, Muhasebe, Bankacılık, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Felsefe, Sosyoloji, Psikoloji, veya Sosyal Hizmetler bölüm mezunu olmaları,

B sınıfı ehliyet sahibi olmaları ve başvurdukları il sınırları içerisinde bir yıldır ikamet ediyor olması koşulları aranılmaktadır.

Tekirdağ İş İlanı SYDV Kamu Personeli Alımı

Tekirdağ iş ilanı ile SYDV bünyesine 1 Sosyal Yardım ve İnceleme Uzmanı kamu personeli alımında adayların 04 Ekim 2021 tarihine kadar başvurularını yukarıda belirttiğimiz internet adresine e devlet girişi yaparak başvurmaları gerekmektedir.

Şırnak İş İlanı SYDV Kamu Personel Alımı

Şırnak iş ilanı ile SYDV bünyesine yine Sosyal Yardım ve inceleme uzmanı personel alınacak olup başvuru için sosyal yardımlar müdürlüğü ilan numarası 1314386 olarak yayınlandı. Başvuru yapacak adayların yukarıda belirttiğimiz adres üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvuru ekranı.

sydv-personel-alim-ilani.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum