Adnan Menderes Üniversite Hastanesi 121 İşçi ve Kamu Personeli Alımı

Adnan Menderes Üniversite Hastanesi 121 İşçi ve Kamu Personeli Alımı

Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi 121 işçi alımı ve kamu personeli alımı kılavuzu yayınladı. Kurum ilanına göre lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar Türkiye genelinden başvuru yapacak. 18 Aralık 2023 son başvuru tarihidir.

Üniversite Hastanesi 121 İşçi Alımı ve Kamu Personeli Alımı İlanları

Aydın Adnan Menderes 121 eleman, işçi, personel ve memur alımı yapacağını ilan etti. Kurum tarafından yayınlanan kılavuz içerisinde kadro tablosu ve başvuru özel şartları yer alıyor. Sayfa sonunda kılavuzu verildi.

Memur Alımı Başvuru şekli ve tarihi

Başvuru yapacak adayların, http://www.adu.edu.tr/ web adresinde “Duyurular” kısmında bulunan Başvuru Formunu indirerek eksiksiz bir şekilde doldurması, istenilen belgelerle birlikte başvuru 18 Aralık 2023 tarihi bitimine kadar Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlük Binası Zemin Kat Başvuru Ofisine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Alım Yapılacak Branşlar: gassal, şoför, temizlik personeli, teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi, büro personeli, sağlık teknikeri, hemşire, biyolog ve eczacı branşlarında olacak.

Devlet Personeli Alımı Başvuru Şartları

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi bünyesindeki pozisyonlar için 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı mevzuatta tanımlanmış olan çok tehlikeli işyerinde çalışmaya mâni olmamak.

Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak.

Terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı olmaları nedeniyle KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamazlar.

Başvuru yapabilmek için 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) Grubu sınavlarından Lisans mezunları için KPSS/P3, Önlisans mezunları için KPSS/P93 ve Ortaöğretim (Lise) mezunları için KPSS/P94 puanı esas alınacak olup, en az “50” (elli) taban puan şartı aranmaktadır.

Personel Alımı Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.