18-35 Yaş Aralığında Sağlık Bakanlığı Şoför ve Teknisyen Alımı Yapacak

18-35 Yaş Aralığında Sağlık Bakanlığı Şoför ve Teknisyen Alımı Yapacak

18-35 yaş aralığında olanlar müjde! Sağlık Bakanlığı en az lise mezunlarından şoför ve teknisyen alımı yapacağını açıkladı. Mülakat şartı olmadan alım yapılacağı belirtildi. Başvurular başlamış olup; sürece dair detaylar ve başvuru ekranı haberimizde...

Sağlık Bakanlığı İş İlanları

Sağlık Bakanlığı'na bağlı Türkiye, İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından güncel sözleşmeli personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre KPSS B grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında şoför ve teknisyen kadrolarında memur alımı yapılacaktır.

En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için 3 personel alımı yapılacağı açıklandı. Başvurularda ikamet şartının aranmadığı belirtildi. Güncel ilan kamupersonelialim.com editörleri tarafından sunuldu.

Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

2 Destek Personeli Alımı: Bölüm şartı aranmaksızın önlisans mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için şoför pozisyonunda istihdam sağlanacaktır adayların KPSS B grubu puan sıralamasına göre P –

3 puan türünde en az 60 taban puanı almış olması gerekmektedir. Belgelendirilmek kaydı ile en az 1 yıl şoför olarak çalışmış olmanız gerekmektedir. Geçerlilik süresi halen devam eden D veya DE sınıfı sürücü de sahip olan adaylardan alım yapılacaktır. Alım İstanbul Denetim Hizmetleri ofisinde görevlendirilmek üzere gerçekleşecektir.

1 Teknisyen Alımı İlanı: Lise düzeyinde inşaat teknolojisi alanından mezun olmuş olan adaylardan alım gerçekleşecektir. İnşaat boyacısı olarak en az 1 yıl mesleki alanda tecrübe kazanmış olmanız istenmektedir. İlanın başlangıç tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmanız gerekmektedir. KPSS sınavından P - 94 puan türünde en az 60 taban puan şartı bu kadro içinde aranmaktadır.

Devlet Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

TİTCK tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilan için başvurular 30 Ekim 2023 tarihi itibari ile başlamıştır. Yapılan açıklamaya göre ise son başvuru tarihinin 13 Kasım 2023 olduğu açıklanmıştır.
Adaylar başvurularını e-Devlet üzerinden Sağlık Bakanlığı- Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresinden elektronik olarak tamamlamaları gerekmektedir. Şahsen veya posta ile başvuru kabul edilmeyecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.