Ziraat Katılım Bankası 80 İdari Personel Ve Memur Alımı Başladı

Ziraat Katılım Bankası 80 İdari Personel Ve Memur Alımı Başladı

Bankalar personel ve memur alımı başvuruları Ziraat Katılım tarafından yapılan en son güncel ilan ile devam ediyor. Ziraat Katılım bünyesinde istihdam edilmek üzere 80 kişi alınacak.

Ziraat Katılım Bankası tarafından yapılan güncel iş ilan açıklamaları ile banka bünyesinde bankanın çeşitli illerdeki şubelerinde görev yapmak üzere 80 personel ve memur alımı yapılacak.

Banka tarafından yapılan ilan açıklamasında alınacak kişilerden 60 kişinin idari alanda, 20 kişinin ise Mühendislik alanında mezun veren okul mezunları arasından alınacağı duyuruldu.

Ziraat Katılım Uzman Yardımcısı Kamu Personel Alımı Şartları

Ziraat Katılım uzman yardımcısı olarak yapılacak kamu personeli alımı adaylarının Türk Vatandaşı olması,

01Ocak 1992 ve sonrasında doğmuş olmaları,

Adaylarını lisans mezunu olmaları veya işe başlama anında mezun olduğuna dair belge ibraz etmek şartı ile üniversitede son sınıfta okuyor olmak,

Erkek adayların işe alım tarihi esas alınarak askerliklerini tamamlamış,

erteletmiş, ya da askerlik yükümlülüğü olmaması şartları aranmaktadır.

Ziraat Katılım Personel Alımları Nasıl Yapılacak?

Ziraat Bankası-Ziraat Katılım personel alımları için sınav süreci yazılı ve mülakat olmak üzere iki aşamalı olarak yapılacak.

Personel alımı başvurusunda bulunan kişiler mezun oldukları bölümlerine göre idari veya mühendislik alan tercihi yapacaklar.

İdari olarak göreve başlayacak kişiler Ankara, Bursa, Gaziantep, İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinde çalıştırılacak olup adaylar bir tane il tercihinde bulunacaklar.

Mühendislik alanı seçiminde bölüm şartı olmayıp mühendislik fakültesi mezunu herkes sınava girebilecek. Ancak mühendislik alanı seçerek işe başlayacak olan kişiler İstanbul ilinde çalıştırılacaklar.

Yapılacak olan yazılı sınav Anadolu Üniversitesi tarafından Ankara ve İstanbul illerinde 20 Şubat 2022 tarihinde yapılacak.

Yazılı sonrası mülakat süreci banka tarafından belirlenecek tarihlerde yapılacak.

Banka Memuru Alımı Başvurusu

Banka memuru alımı başvuru işlemleri halihazırda başladı ve 21 Ocak 2022 tarihine kadar devam edecek.

Başvurular Anadolu Üniversitesi “sinavbasvuru.anadolu.edu.tr” internet sitesi üzerinden üyelik yapılarak buradan yapılacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.