Zabıta Memuru Alımı! Adalar Belediyesi Düz Memur Alımı

Zabıta Memuru Alımı! Adalar Belediyesi Düz Memur Alımı

Adalar Belediyesi Resmî Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 11 zabıta memuru alımı, düz memur alımı ve personel alımı yapacağını açıkladı. Kadın ve erkek adaylardan 81 şehir başvurusu alınacak.

Zabıta Alımı Belediye İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı Adalar Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadro ve pozisyonlarda 11 personel alımı yapacağını açıkladı. Alımlar, 2 düz memur alımı, 2 mimar, 2 mühendis, 1 veteriner hekim ve 4 zabıta memuru alımı kadrolarında gerçekleşecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilana ilişkin detayları size sunduk.

Memur Alımı Koşulları

2 kişi Düz Memur Alımı: Herhangi bir lisans programından mezun olan adaylar başvuru yapabilirler.

2 kişi Mimar Alımı: Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin mimarlık bölümü mezunu olmanız gerekmektedir.

1 Mühendis Alımı: İnşaat mühendisi alımı yapılacaktır. Bu nedenle mühendislik fakültesi veya teknoloji fakültesi de inşaat mühendisliği bölümü mezunu olmanız gerekmektedir.

1 Mühendis Alımı: Bu kadro için ise makine mühendisi alımı yapılacaktır. Lisans düzeyinde makine mühendisliği bölümü mezunu olmanız istenmektedir.

1 kişi Veteriner Hekim Alımı: Veterinerlik lisans mezunu olmanız yeterlidir.

4 kişi Zabıta Alımı: Bölüm şartı aranmaksızın lisans mezunu adaylardan müracaatlar kabul edilecektir. Zabıta memuru kadrolarına başvuru yapabilmek için erkek adayların 1,67 metre, kadın adayların ise 1,60 metre boyunda olması gerekmektedir. Aynı zamanda 31 yaşından gün almış olan adaylar müracaat yapamazlar.

Personel Alımı KPSS Puan Şartı

Belediye ilanına başvuru yapabilmeniz için 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olmanız ve P - 3 puan türünde 70 taban puan almış olmanız gerekmektedir.

Kamu Memur Alımı Başvuru Süreci

Adaylar başvurularını 20 Ekim 2023 ve 24 Ekim 2023 tarihleri arasında tamamlamış olmaları gerekmektedir. Başvurularınızı Adalar Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapmanız gerekmektedir. Postada yaşanacak olan gecikmelerden belediye sorumlu değildir. İstanbul iş ilanları olarak sunulmuştur.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.