Zabıta memuru alımı 110 kişi Büyükşehir başvuruları 16-20 Ağustos

Zabıta memuru alımı 110 kişi Büyükşehir başvuruları 16-20 Ağustos

Zabıta alımı Türkiye genelinden başvuruları alınacak. Samsun büyükşehir belediyesi ilk defa atanmak üzere 110 Zabıta memuru alımı yapıyor. Adaylar başvurularını nasıl yapacak.

Zabıta Memuru Alımı 16-20 Ağustos Başvuruları

Memur alımı ilanlarına göre Samsun büyükşehir belediyesi 110 kişi istihdam ediliyor. Adaylar başvurularını nasıl yapacağı detayları sunuldu.

Başvuru Özel Şartları

En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, üniversitelerin ekonomi, iktisat, iş idaresi ve iktisat, işletme-ekonomi, işletme - iktisat, işletme, maliye, yönetim ve organizasyon lisans programlarının birinden mezun olmak. Daha önce çalıştığı kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik vb. nedenlerle çıkarılmamış gerekmektedir. 30 yaşını doldurmamış olmak, erkek adayların en az 1,67 kadın adayların en az 1.67 boyunda olması gerekmektedir.

Başvuru Şartları

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen suçları işlememek olmak, Erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir, Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Başvuru için gerekli belgeler

Hangi kadroya başvuracağına dair beyan veya belge, KPSS sonuç belgesi, Yabancı okul mezunları için denklik belgesi, Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmadığına dair belge, Sürücü belgesi, Son 6 ayda çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf, Nüfus cüzdanı veya kimlik kartı isteniyor.

Başvuru tarihi ve şekli

Başvuru şartları taşıyan ve gereken belgelere sahip adaylar Başvurularını 16 Ağustos 2021 ve 20 Ağustos 2021 tarihleri arasında samsun.bel.tr adresi üzerinden elektrik ortamda yapabileceklerdir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.