Zabıta Memurluğu Arayanlar Dikkat! Belediye Zabıta Alım İlanı Yayınladı

Zabıta Memurluğu Arayanlar Dikkat! Belediye Zabıta Alım İlanı Yayınladı

Zabıta memurluğu arayanlar için dikkat. Belediye tarafından Müjde geldi. Zabıta memuru alımı yapacağını duyuran belediye Başkanlığı KPSS 60 puan ile bünyesine devlet personeli katacağını belirtmiştir. Belediye zabıta alımı ilanı yayınlandı.

Belediye bünyelerinde zabıta memurluğu arayanlar dikkat! Belediye zabıta alımı ilanı yayınladı. KPSS 60 puan ile zabıta memuru alımı yapacağını duyuran belediye alımda en az B sınıfı sürücü belgesine de ihtiyaç duyduklarını belirti.

Zabıta Memuru Alımı Başvuru Şartları Neler

Şanlıurfa personel alımı iş ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar için zabıta personeli alımında;

Türk vatandaşı olma, kamusal haklarından mahrum olmama, TCK’da belirtilen suçlardan mahkum olmama, erkek adayların askerlik görevini yapmış olması, görevini devamlı olarak yapmasına engel durumu olmaması, kamu personeli seçme sınavından en az 60 puan almış olma, erkek adayların en az 167 cm, kadın adayların en az 160 cm boyunda olması gerekiyor.

Zabıta memuru alımı yapacakların en fazla 30 yaşını geçmemiş olma, en az B sınıfı ehliyet belgesine sahip olma ve ahlaki nedenlerde daha önce işten çıkarılmamış olma şartları ile memur alımı yapılacaktır.

Memur Alımı İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Kamu personeli alımı iş ilanlarına başvuru yapacaklar için başvurular belediyenin resmi sayfası üzerinden temin edilecek olan başvuru formunun ve başvuruda gerekli olan belgelerin mesai bitimine kadar Dikili Mahallesi Atatürk Bulvarı No:2 Suruç/ŞANLIURFA adresine teslim edilmesi gerekmektedir.

Başvurular henüz alınmaya başlanmamıştır. 19 Aralık 2022 tarihinden itibaren başvurular alınacak olup en geç başvuruların 23 Aralık 2022 tarihinde sona ermesi kurum tarafından planlanmaktadır.

Başvuruda bulunulacak adaylar için alımı yapılacak belediye Şanlıurfa ili Suruç belediye başkanlığı olup alınacak unvan ise 3 kişilik kontenjanda zabıta memuru olarak belirlenmiştir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum