Zabıta Alım İlanları! Amasra Belediyesi Zabıta Memuru Alımı Süreci

Zabıta Alım İlanları! Amasra Belediyesi Zabıta Memuru Alımı Süreci

Amasra Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere zabıta memuru alımı yapacağını açıkladı. Göreve alım için adaylardan KPSS puan şartı arandığı ilanda belirtildi. İlana dair detaylar haberimizde siz okuyucular için sunulmuştur.

Zabıta Alımı İş İlanları

Amasra Belediyesi bir güncel ilanda bulundu. Kurum tarafından Resmî Gazete üzerinden yapılan açıklamaya göre, 3 zabıta memuru alımı açıklanacağı belirtildi 2022 yılında ÖSYM tarafından uygulanmış olan KPSS sınavı 60 puan ile ilk defa atanmak üzere zabıta memuru alımı yapacağını açıkladı. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak zabıta alımına dair detayları sizler için haberimizde sunduk.

Zabıta Memur Alımı İlanları Müracaat Koşulları

1 kişi Zabıta memuru GİH 9.derece alımı için adayların herhangi bir lisans programı diplomasına sahip olmaları ve en az B sınıfı sürücü kimlik kartına sahip olmanız istenmektedir.

1 kişi Zabıta memuru alımı kadrosuna müracaat etmek isteyen adayların ise; Yerel Yönetimler, İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Siyaset Bilimi, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi lisans programlarından minimum birinden diplomaya sahip olmanız istenmektedir. Ehliyet şartı bu kadro içinde istenmektedir.

KPSS Şartı Nedir?

Kamu Personeli Seçme Sınavından lisans düzeyinde P - 3 puan türünde en az 60 taban puan almış olmanız gerekmektedir. Kurum tarafından sınava alınacak olan adaylar KPSS puan sıralamasına göre yapılacaktır. En yüksek puandan en düşük puana göre sınava katılacak olan adaylar belirlenecektir.
Ayrıca ÖSYM tarafından uygulanmış olan YDS sınavına katılmış olmanız ve başvuru tarihi itibari ile D düzeyinde puan sahip olmanız gerekmektedir.

Zabıta Memuru Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Gerçekleşecektir?

Amasra Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan zabıta memuru alım başvuruları 6 Kasım 2023 tarihinde başlayıp 10 Kasım 2023 tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını şahsen Belediye Yazı İşler Müdürlüğü; Kum Mahallesi Küçük Liman Cad. No:2 Amasra/ BARTIN adresine yapacaklardır. Bartın iş ilanları olarak sunulmuş ve başvuru kılavuzu verilmiştir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.