Valilik İŞKUR’dan 2 Kamu İşçi Alımı! En Az İlkokul

Valilik İŞKUR’dan 2 Kamu İşçi Alımı! En Az İlkokul

Valilik kamu işçi alımı yapacağını açıkladı. Farklı kadro ve pozisyonlarda yapılacak olan alım ilanı için en az ilkokul mezunu adaylardan müracaatların kabul edileceği açıklandı. İŞKUR aracılığı ile yapılacak olan alım ilanı için KPSS şartı yoktur...

İŞKUR İş İlanları

Valilik tarafından güncel olarak yapılan açıklamaya göre, kamu işçi alımı yapılacaktır. 2 farklı kadroda; garson ve bulaşıkçı kadrosunda yapılacak olan alım ilanı için ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunlarının şartları sağlaması halinde başvuruların kabul edileceği açıklanmıştır.

Kamu işveren statüsünde yayınlanmış olan bu ilahın içinde daimî kadroda istihdamı sağlanacağı belirtilmiştir. İşe alınacak olan personeller sözleşmeli işçi statüsünde istihdam edileceği açıklanmıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarını sizler için haberimizde verdik.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Koşulları

Kurum tarafından yayımlanan ilan kılavuzu incelendiğinde, müracaat edecek olan adayların Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olması gerekmektedir. İlanın yayın tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olan adaylardan yapılacak olan alım için üst yaş sınırının bulunmadığı açıklanmıştır.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için sabıka kaydınızın bulunmaması da aranan şartlar arasındadır.

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olan ve Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanmayan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için kadın ve erkek adaylardan müracaatlarını kabul edileceği bilgisine ulaşılmıştır.

Erkek adayların yalnızca askerlik görevini yerine getirmiş olması veya muafiyet durumunda bulunuyor olması, işin devamlılığını artırmak amacı ile istenen şartlar arasındadır.

İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Kocaeli iş ilanları kategorisinde Kocaeli Valiliği Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanmış olan ilan için müracaatlar 30 Ekim 2023 tarihi itibari ile başlamıştır. Tam zamanlı istihdam sağlanacak olup son başvuru tarihi ise 3 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar başvurularını İŞKUR aracılığıyla online, ALO - 170 hattını arayarak veya bulundukları şehirdeki hizmet noktalarından şahsen gerçekleştirebileceklerdir.

Bulaşıkçı iş ilan numarası: 00007892343, garson iş ilan numarası: 00007892389.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.