Uşak Üniversitesi ve Hastanesi 55 Kamu Personeli ile Memur Alacak

Uşak Üniversitesi ve Hastanesi 55 Kamu Personeli ile Memur Alacak

Uşak Üniversitesi ve Hastanesi 55 kamu personeli alımı ile memur alımı yapıyor. Kurum çıktığı ilana göre 9 branşta personel istihdamı yapıyor. Lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar hastane personel alımı ilanına başvuru bilgileri verildi.

Uşak Üniversitesi ve Hastanesi 55 Kamu Personeli Alımı ve Memur Alımı İlanları!

Hastane personel alımı kapsamında 9 farklı branşta istihdam yapılıyor. Aşçı, hizmetli, koruma ve güvenlik görevlisi, sağlık teknikeri, tıbbi laboratuvar teknikeri, teknisyen, spor uzmanı ve büro personeli branşlarında yerleştirme yapılacak.

Lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar arasından KPSS sıralaması ile yerleştirme yapılacak. En az KPSS 60 puanı olanları başvurusu alınacak. Türkiye genelinden başvuru kabul edilecek.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kamu İş İlanları Üniversite Özel Şartları

Başvuracak adayların, başvurduğu ilan numarasının karşısında yer alan aranılan niteliklerin ve genel şartların (mezuniyet, KPSS puanı, yaş şartı, cinsiyet, istenen ünvanlar için deneyim şartı, vb.) tamamını taşıyor olması, istenilen sertifika ve diğer belgelerin ilan tarihinden önce alınmış ve bunu belgelendirmeleri gerekmektedir.

Tüm pozisyonlar için (Koruma ve Güvenlik Görevlisi hariç); Son başvuru tarihi itibarıyla 40 (kırk) yaşını doldurmamış olmak, Koruma ve Güvenlik Görevlisi için 35 yaşını doldurmamış olmak.

Yapılacak görev gereği Üniversite il/ilçelerinde bulunan tüm yerleşkelerinde, kampüs dışında, mesai saatleri dışında ve vardiyalı çalışmaya herhangi bir engeli olmamak. Adaylar bu koşulları kabul etmiş sayılacaktır. (Tüm ünvanlar için geçerlidir.)

Hastane İş İlanları Başvuru şekli ve Tarihi

Başvurular, ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 19 Nisan 2024 tarihi mesai bitimine kadardır. Adaylar başvuruda istenilen belgelerle birlikte Uşak Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla başvurabileceklerdir. Uşak iş ilanları başvuruları alınacak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.