Üniversiteye Büro ve Sağlık 23 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Başvuru

Üniversiteye Büro ve Sağlık 23 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Başvuru

Resmi yeni kamu personeli alımı iş ilanları ile kamu üniversitesine yeni büro ve sağlık 23 branşlarında özellikli personel alımı işlemleri yapılıyor. Üniversite personel alımı için başvuru tarihleri, başvuru şartları, boş kadrolar için üniversite açıklama

Bugün yeni yayınlanan kamu personeli alımı ilan açıklamaları ile Üniversiteler bünyesine alınacak personeller içerisinde büro personeli alımı, sağlık personeli alımı gibi branşlarda 23 kişi üniversite personel alımı yapılıyor.

Yapılan ilan açıklamada büro memuru alımı ve diğer kadrolara alınacak personellerin bütün giderleri üniversite özel bütçesinden karşılanmak üzere alınacaklar.

Resmi Açıklama İle Açıklanan Boş Kadro ve Ünvanlar

Memur alımı büro personeli için 5 kadro açılmış olup adaylardan KPSS P3 puanı en az 55 olanlardan 1 kişi, KPSS P3 puanı 70 olanlardan 1 kişi, P3 puanı asgari 65 olanlardan 1 kişi, P93 puanı en az 60 olan adaylardan 1 kişi, KPSS puanı olmaksızın 1 kişi alınacak.

Sağlık teknikeri olarak 12 kişi ön lisans ilgili bölüm mezunları arasından,

Hemşire 3 kişi lise mezunu hemşirelik mezunları arasından seçilecek.
Çözümleyici sistem programcısı 2 kişi 1 kişi Programcı kadro ünvanlı devlet personel alımı yapılacak.

Yapılacak personel alımında adayların 2020 yılı KPSS puanları değerlendirmeye alınacak.

Bolu Abant Üniversitesi Personel Alımı Başvuruları

Bolu Abant Üniversitesine yapılacak 23 kamu personeli alımı adaylarının 17 Aralık 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında başvurularını üniversitenin personel daire başkanlığına bizzat başvuru yapmaları istenmekte.
Başvuruya gitmeden önce adayların sözleşmeli personel başvuru formunu üniversitenin “ibu.edu.tr” internet adresinden temin ederek doldurması gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.