Üniversite Sözleşmeli 22 Büro Memuru Ve Güvenlikçi Alıyor

Üniversite Sözleşmeli 22 Büro Memuru Ve Güvenlikçi Alıyor

Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere memur alımı duyurusunda bulundu. Büro memuru ve güvenlikçi alımı yapılacağı belirtildi. Başvuru şekli ve tarihleri belirlendi. Başvuru detayları haberimizin içeriğinde.

Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli memur alımı duyurusunda bulundu. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Kafkas üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli 6 büro personeli, 4 destek personeli, 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 programcı, 1 spor uzmanı, 1 sağlık teknikeri, 1 ebe, 1 eczacı, 1 teknisyen, 2 sağlık teknikeri ve Diğer Sağlık Personeli alımı ile toplam 22 personel alımı yapıyor.

Büro Personeli Alımı İçin Başvuru Şartları; Büro personeli olarak başvuru yapacak adayların Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, İnsan Kaynakları, Personel Yönetimi veya İnsan Kaynakları bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Bilgisayar Sertifikasına sahip olmak. 2020 yılı Kamu Personeli seçme sınavından en az 60 ve üzeri puan alma, ön büro hizmetlerinde çalışabilecek bir yıl deneyimli kişiler olma ve son olarak son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak şartları ile büro görevlisi alımı yapılacaktır.

Destek Personel Alımı İçin Başvuru Şartları; Genel olarak destek personel alımı için adayların 35 yaşını geçmemiş olması, KPSS'den 50 ve üzeri puan alması, şoför alımı için gerekli belgelere sahip olma, tehlikeli işlerde çalışmasına engel oluşturabilecek herhangi bir sağlık sorunun olmaması gerekiyor bakım ve onların personeli alımı için MEB onaylı doğalgaz yakıtı kalorifer ateşçisi belgesine sahip olma şartları ile personel alımı yapılacaktır. En az lise mezunu olmak. En az D sınıfı ehliyete sahip olmak.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı İçin Başvuru Şartları; Adayların üniversitelerin fark etmeden herhangi bir ön lisans mezunu olması, özel güvenlik temel eğitiminin başarı ile tamamlamış olma, süresi geçmemiş olan silahlı ve silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olma, en az 6 ay özel güvenlik görevlisi olmuş olma, adayların vardiyalı çalışma sistemine uygun olması, görevine devamlı yapmasına engel oluşturabilecek herhangi bir hastalık bulunmama şartları ile alım yapılacaktır.

Üniversite Memur Alımı Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Başvurular 13 Ağustos 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Kat: 2 Merkez/Kars Adresine şahsen gidilip yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.