Üniversite Araştırma Hastanesi 40 Kamu Personel, İşçi Ve Memur Alımı

Üniversite Araştırma Hastanesi 40 Kamu Personel, İşçi Ve Memur Alımı

Üniversite Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanına göre bünyesine sağlık personeli işçi ve memur alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuru yapacak adaylar için tüm şartlar ve detaylar haberimizde yer almaktadır.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğünce yayınlanan iş ilanında işçi, memur alımı ve personel alımları gerçekleştirileceği resmi gazete üzerinden duyurusu yapıldı.

14 hemşire, 1 diyaliz sağlık personeli, 1 tıbbi sağlık personeli, 1 mühendis, 1 tekniker, 1 teknisyen, 2 büro personeli alımı, 2 şoför, 8 temizlik görevlisi alımı ve 8 güvenlik görevlisi alımı ile beraber toplam 40 personel alımı yapılacaktır.

Başvurular Nasıl Yapılacak

Başvuru yapacak adaylar bu ilan yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde başvuruda gerekli belgeler ile birlikte şahsen personel daire başkanlığına yapılacaktır.

Unvanların Özel Alım Şartları

Büro personeli olmak isteyen adaylar için adayların Fazla 35 yaşında olmak ve gerekli bölümlerden mezun olma şartı aranıyor.

Temizlik görevlisi alımı için adayların en fazla 35 yaşında,  en az lise ve dengi okullardan mezun olmak, ve en az 2 yıl deneyimli olma şartları aranmaktadır.
Şoför alımı için adayların en az en sınıfı ehliyet sahibi olması, 35 yaşını geçmemiş olma ve en az lise ve dengi okullardan mezun olma şartları ile olacaktı.

Güvenlik görevlisi alımı olacak adayları herhangi bir önlisans mezunu olma, 35 yaşını doldurmamış ol, Vardiyalı çalışma sistemine uygun, süreci yaşamış güvenlik görevlisi kartına sahip olma ve erkeklerde 175 santim kadınlarda ise 165 Santimin geçmiş olma şartları ile güvenlik görevlisi alınacak,

Hemşire alımı olacak adayların hemşirelik bölümlerinden mezun olma, diyaliz sağlık personeline adaylarının üniversitelerin diyaliz bölümünden önlisans mezunu olması, tıbbi sağlık personelinin ise üniversitelerin tıbbi dökümantasyon bölümünden önlisans mezunu olması şartı aranıyor,

Mühendis alımı için olayların elektrik elektronik mühendisliği bölümünden Lisans mezunu olması,

Son olarak tekniker alımı için olayların üniversitelerin bilgisayar ve enformasyon sistemleri,  Bilişim sistemleri, bilgisayar teknolojileri, bilgisayar teknolojisi bölümlerinden herhangi birinden mezun olma şartları ile personeller alınacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum