Ülke Geneli Başvuru En az Lise Mezun 54 Personel Alımı Bitiyor

Ülke Geneli Başvuru En az Lise Mezun 54 Personel Alımı Bitiyor

En az lise mezunu personel alımı olarak ve ülke genelinden şartları taşıyan her adayın başvuru yapabileceği büro personeli, güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi gibi kadrolar için üniversite başvuruları bitmek üzere.

Birçok iş arayan tarafından çoğunlukla ülke genelinden başvuru yapılabilecek personel alımı ve en az lise mezunu adaylaren  için açılan kadrolar çok yoğun talep edilmekte. G. Antep Üniversitesi tarafından yayınlanan ve başvuruları başlayan 54 kişilik kamu personeli alımı için başvurular 1 Kasım 2021 tarihinde sona eriyor.

Öncelikle hatırlanması gereken unsur yapılacak bu en az lise mezunu alımlarda işe alınacak personeller KPSS puan sıralaması ile yazılı ya da mülakat yapılmadan kadrolara alınacaklar ve memurlar kanununa göre sözleşmeli olarak çalışacaklar.

Üniversite En Az Lise Mezun Personel Alımında Kadroları Hatırlayalım

Destek personeli kadrosunda lise mezunları arasından ve maalesef bu alımda yine yaş şartı bulunuyor adaylardan 35 yaşını doldurmayan, 33 kişi en çok 3 bin 788 TL ücret ile temizlik işleri yapmak üzere temizlik görevlisi alımı ile üniversiteye alınacak. Adayların KPSS P94 puanı ile sıralamaları yapılacak.

Üniversite yine destek personeli kadrosu altında 3 kişi lise mezunları arasından üniversite bünyesinde tarımsal işlerde çalıştırılmak üzere 3.788TL maaş ile KPSS P94 puan sıralaması ile alınacak.

antep-universitesi-temizlik-personeli-alimi.jpg

Teknisyen kadrosunda lise mobilya ve iç tasarım bölüm mezunu 1 kişi, Metal Teknolojileri mezunu 1 kişi, tesisat ve iklimlendirme mezunu 1 kişi, yapı dekorasyon, yapı iç mekan dekorasyon bölüm mezunu 1 kişi 4.244TL en çok maaş ile P94 puan sıralamasına göre alınacaklar.

antep-universitesi-guvenlik-gorevlisi.jpg

Gaziantep Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı Maalesef 30 Yaş Sınırlı

Gaziantep Üniversitesi güvenlik Görevlisi alımı olarak ön lisans özel güvenlik ve koruma, savunma ve güvenlik, güvenlik, kamu güvenlik ve asayişin sağlanması, güvenlik ve koruma bölüm mezunu erkek adaylar arasından 01 Ocak 2021 tarihi esas alınarak 31 yaşından gün almamış, 17 santimden kısa olmayan, 02 Kasım 2021 tarihi itibariyle silahlı veya silahsız özel güvenlik kartı bulunan adaylar arasından 4.500TL maaşlı, P93 puan sıralamasına göre 6 kişi alınacak.

Büro Memuru Alımı Lisans ve Önlisans Mezunlarından Alınıyor

Büro memuru olarak alınacak ön lisans bilgisayar programcılığı, bilgisayar teknolojisi, Bilgi Güvenliği Teknolojisi ya da Bilgi Yönetimi mezunu 2 kişi,

Ön lisans Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı mezunu 2 kişi,

Lisans mezunu büro memuru İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi veya Siyasal Bilimler Fakültesi lisans mezunlarından 2 kişi,

Hukuk Fakültesi lisans mezunu ve avukatlık stajını yapmış 1 kişi,

Bilgi ve Belge Yönetimi, Kütüphanecilik ve Bilgi Çalışmaları, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik veya Kütüphanecilik lisans mezunu 1 kişi 4.039TL maaşla P3 puan sıralamasına göre kadrolara alınacaklar.

Kamu Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılıyor?

Üniversiteye başvuruların başladığını zaten yazmıştık bu kamu personeli alımında başvurular 02 Kasım 2021 tarihinde bitiyor. Başvuru yapacak adayların Gaziantep Üniversitenin Personel Dairesi Başkanlığına şahsen ya da posta yolu ile yapılacak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.