Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası Memur Alımı (Danışman Alımı)

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası Memur Alımı (Danışman Alımı)

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası, kendi bünyesin de istihdam etmek üzere memur alımı yapacağını açıkladı. Başvuru şartları ve başvuru tarihleri sizler için haber detayımız da sunulmuştur! Kimler başvuru yapabilir? Hangi kadrolar da alım yapılacak?

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası güncel memur alımı ilanı Resmi Gazete üzerinden yayınlandı. Yayınlanan ilana göre kayıtlı istihdam yaratma projesinin kredi bileşeni kapsamın da proje uygulama birimin de istihdam etmek üzere memur alımı yapılacaktır. Başvurular online olarak alınacaktır.

Memur Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Başvuru yapmak isteyen adayların; “Türk uyruklu olması gerekiyor, kamusal haklardan mahrum olmaması, arşiv soruşturmasın da olumlu sonuçlanması, SGK tarafından aylık almıyor olması ve erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması.” başvuru için aranan şartlar arasındadır.

Adaylardan kurum kültürüne uygunluk sağlaması beklenir.

Çalışan adaylardan müşteri memnuniyetine önem vermesi beklenir.

Adayların gerekli durumlar da gece - gündüz çalışma sistemine uygunluk gösterilmesi beklenir.

İşe alınacak memur adaylarına oryantasyon programı uygulanacaktır.

Personel Alımı Başvurular Nasıl Yapılacak?

Banka personeli alımı için başvurular alınmaya başlanmıştır. Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 17 Şubat 2023 tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. Adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklardır.

Başvurular Yatırım Kalkınma Bankası resmi internet sitesine giriş yapılarak; ilgili özgeçmiş belgesi indirilmelidir. Doldurulan özgeçmiş belgesi, doldurulmalıdır. Başvuru bu sayfa üzerinden alınacak olup, başvurulan pozisyon sekmesinden başvurulacak ilan seçilerek özgeçmiş formu yüklenerek başvur sekmesinden başvurular tamamlanacaktır. Başvurular İngilizce olarak alınacaktır.

Kamu Personel Alımı Duyurusu

İşe alınacak personeller satın alma uzmanı kadrosun da alım yapılacaktır. İşe alınacak personeller bazı kadrolar da yarı zamanlı istihdam edilecektir.

Başvuru linki

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.