TÜBİTAK Memur Alımı Başvuruları 1-22 Mart

TÜBİTAK Memur Alımı Başvuruları 1-22 Mart

TÜBİTAK personel alacağını duyurdu adayların dikkatine! Kimler hangi koşullara göre müracaatları karşılayacak şekilde kimler başvura bilecek? Müracaat aralığı ne olacak? Sağlayacak özel kriterler ile ilgili bilgiler aşağıda verilmiştir.

TÜBİTAK personel istihdamını karşılamak maksadı ile 3 araştırmacı Yapay zeka Enstitüsünde çalıştırılmak üzere 3 personel alınacaktır.

Memur Alımı Özel Şartları

Endüstri mühendisliği, Endüstri ve sistem Mühendisliği, Sistem mühendisliği,Elektirik-Elektronik Mühendisligi,Elektronik Mühendisligi,Haberleşme Mühendisliği, Telekümasyon Mühendisliği, Yönetim Bilişim sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar bilimleri ve mühendisleri gibi Vb. alanlarından mezun olunması

PMI proje yönetim süreçlerine hâkim, kapsam, kaynak, yönetimlerine tecrübeli olunması

Risk ve fırsat analizleri yapıp aksiyon planları belirleye bilecek

Microsoft Office Programlarını ileri seviyede kullana bilecek ve yazılım geliştirme yaşam döögüsü ve süreçlerine hakim olacak

Sunum ve raporlama hazırlaya bilecek

KPDS-ÜDS-YDS-YÖKDİL-TOEFL CBT- TOEFLPBT- FCE- CAE- CPE  Gibi dil sınavlarına girilmiş olunması minimum 70 Puan alınması.

Kamu Personeli Alımı Genel Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olunması

Yükümlülükle görevli askerlik hizmetini fiilen bitirmiş olunması gerekmektedir

Çalışmasına engel teşvik edici sorunları olunmaması

Sağlıksal problemleri olunmaması sağlık raporu hazırlaması

Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak

Adaylar başvurularını belirtilen tarih süresi içerisinde https://kariyer.tubitak.gov.tr adresinden başvurularını yapa bilecekler. Müracaatlar şahsen veya posta yoluyla başvuracak adaylar kabul edilmeyecektir duyurulur.

Başvuru tarihi 01 Mart 2022 ila 22 Mart 2022 tarihine kadar müracaatlarını gerçekleştire bileceklerdir. Şartları sağlayan her aday müracaat edebilecekler şartları taşımayan aday ise kabul edilmeyecektir dikkatle duyurulur.

Adres: Barış Mahallesi.Dr.Zeki Acar Cad. No:1 PK:74 , 41470 Gebze/Kocaeli.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için bu ilana başvuru yapıp çalışmaya hak kazanan adaylar çalışmalarını Kocaeli ili üzerinden yapacaklardır.

basvuru-kilavuzu-001.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.