TSE Kasım Ayı Düz Memur Alımı Başladı

TSE Kasım Ayı Düz Memur Alımı Başladı

Türk Standartları Enstitüsü tarafından düz memur alımı yapılacağı açıklandı. Kasım ayı iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilan için KPSS şartının aranmadığı ve 3 farklı kadro da atamaların gerçekleşeceği açıklandı. Başvuru tarihleri ve detaylar...

Düz Memur Alımı İş İlanları

Türk Standartları Enstitüsü (TSE), kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadro ve pozisyonlarda sivil memur alımı yapacağını açıkladı. İkamet şartı olmadan 81 şehirden kabul edilecek olan alım ilanı için KPSS şartı aranmadığından, işe alınacak olan personeller kurumu tarafından yapılacak olan mülakat sınav sonucuna göre belirlenecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarına ve şartlarına haberimizde yer verilmiştir.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Kriterleri Nedir?

Yurt içinde veya yurt dışında görev yapmasına engel olabilecek herhangi bir durumu bulunmayan adaylardan alım yapılacaktır. Ekip çalışmasına uygunluk göstermeniz beklenmektedir. Etkili bir şekilde yazılı ve sözlü Türkçe iletişim bilgisine sahip olan ve iletişim becerisi yüksek olan adaylardan alım yapılacaktır.

Üst düzey denetim konusunda tecrübeli olmanız istenmektedir.

İyi derecede raporlama yeteneğine sahip olmanız beklenmektedir.

Şantiye çalışma koşullarına uygun sağlık koşullarını taşıyor olmanız istenmektedir.

İyi derecede bilgisayar kullanabilen ve Microsoft Office programlarına hâkim olan adaylardan alım yapılacaktır.

Türkçe dil bilgisinin yanında İngilizce ve Rusça bilmeniz istenmektedir.

Nükleer kod ve standartlarına aşinalık kazanmış olmanız istenmektedir.

Nükleer güvenlik ve güvenlik kültürü ile ilgili bilgiye sahip olmanız ve sertifika belgenizin olması gerekmektedir.

Personel Alımı Yapılacak Kadrolar ve Koşulları;

İnşaat mühendisi alımı: Üniversitelerin inşaat mühendisliği alanında en az lisans derecesine sahip olmuş ve endüstriyel projelerin yapımında veya yapı denetiminde en az 3 yılındaki deneyim kazanmış olan adaylardan alım yapılacaktır.

Makine ve metalurji, malzeme mühendisi: Makine mühendisliği veya metalurji, malzeme mühendisliği bölümü mezunu olmanız gerekmektedir. Alanınızda 3 yıl mesleki deneyim kazanmış olan ve kaynak proseslerini bilen ve sertifika sahibi olan adaylardan alım yapılacaktır.

Elektrik veya elektrik elektronik mühendisi alımı: En az 5 yıl mesleki anlamda deneyim kazanmış olan ve lisans derecesinde elektrik veya elektrik - elektronik bölümü mezunu olan adaylardan alım yapılacaktır.

Devlet Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Kurum tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilan için başvurular 23 Ekim 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 17 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar başvurularını güncel bir şekilde özgeçmiş belgesi hazırlayarak http://aday.tse.org.tr adresi üzerinden online olarak yapacaklardır.

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.