THY Yer Hizmetleri Mutfak ve Sosyal Destek elemanı alımı İŞKUR'da

THY Yer Hizmetleri Mutfak ve Sosyal Destek elemanı alımı İŞKUR'da

Türk Hava Yolları Yer Hizmetleri, bünyesinde İŞKUR ilanları üzerinden mutfak ve sosyal destek personel alımı yapacağını açıkladı. Başvurular İŞKUR üzerinden alınacaktır. Alım yapılacak kadro ve sayıları haber detayında sizlere sunulmuştur.

Destek Elemanı Duyurusu

Türk Hava Yolları Yer Hizmetleri, kendi bünyesine bağlı kurumlarda personel ihtiyacından dolayı işkur ilanları üzerinden ilan verdi. Başvuru şartları alım yapılacak iller, kadro ve sayısı aşağıda verilmiştir.

Muğla/ Milas: 3 sosyal destek hizmetleri elemanı

İstanbul/Beyoğlu: 1 garson

Muğla/Milas: büro personeli

Muğla/Dalaman: 4 beden işçisi

Muğla/Fethiye: 1 sosyal destek hizmetleri elemanı

Kadro Başvuru Şartları:

Muğla/Milas 3 sosyal destek hizmetleri elemanı duyurusu

Başvuru yapacak olan personellerin en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir. En az lise mezunu adayların başvuruları kabul edilecektir. THY tarafından yayınlanan bu ilana erkek adayların başvuruları kabul edilecektir. Tercihen Muğla ili, Milas ve Bodrum ilçelerinde yaşaması gerekmektedir. Adayların askerliğini fiilen yapmış veya muaf olmaları gerekmektedir.

Adaylar başvurularını 17 Kasım 2022 tarihine kadar, İŞKUR iş ilanları resmi internet sitesi üzerinden yapacaklardır. İŞKUR ilan numarası: 00007111313

İstanbul/Beyoğlu 1 garson duyurusu

İşe alınacak olan personelle THY bünyesinde Çin lokantasında istihdam edilecektir. Adaylardan en az 1 yıl garsonluk alanında tecrübe istenmektedir. 18-40 yaş arasında olan adaylar başvuru yapabileceklerdir. En az ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabilirler. Fakat yayınlanan ilana göre A1 seviyesinde İngilizce istenmektedir. Kadın personel alınacak olup, kadın adayların başvuruları incelemeye alınacaktır. 25-40 yaş aralığındaki erkek ve kadın personeller başvuru yapabilir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapabileceklerdir. İŞKUR ilan numarası: 00007142615. Son başvuru tarihi 30 Kasım 2022

Muğla/Milas büro personeli duyurusu

En az ilkokul mezunu erkek ve kadın adaylar başvuru yapabilirler. Engelli personeli kadrosunda alım yapılacaktır. Daimi kadro da istihdam edilecek olan personeller tercihen Milas, Dalaman ve bodrum ilçelerinde ikamet eden adaylar başvuru yapabilecektir.

Adaylar başvurularını 00007139496 İŞKUR iş ilanı numarasından İŞKUR üzerinden yapacaklardır. Adaylar başvurularını 30 Kasım 2022 tarihine kadar yapabileceklerdir.

Muğla/Dalaman 4 beden işçisi duyurusu

İşe alınacak olan kamu işçileri beden işçisi kadrosunda istihdam edilecektir. En az ilköğretim mezunu kadın ve erkek adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Başvurular 00007139496 ilan numarası ile 2 Aralık 2022 tarihine kadar yapılacaktır.

Muğla/Fethiye 1 sosyal destek hizmetleri elemanı duyurusu

Başvuru yapacak olan adayların en az önlisans en fazla ise lisans mezunu olması gerekmektedir. Adaylardan en az 2 yıl alanında tecrübe istenmektedir. 25-40 yaş arasında erkek ve kadın adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklardır. İŞKUR iş ilanı numarası 00007152503. Adayların başvurularını 9 Aralık 2022 tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2

Facebook: kamupersonelialim1

İnstagram: kamupersonelialim

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUWAİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.