THY Yeni Memur Alımı Yapacak: Dolgun Maaş Ödemesi Yapılacak

THY Yeni Memur Alımı Yapacak: Dolgun Maaş Ödemesi Yapılacak

Güncel olarak memur alımı ilanı yayımlanmış olan Türk Hava Yolları kendi bünyesinde istihdam etmek üzere yeni kabin memuru alımı yapacağını duyurdu. Dolgun maaş ödemesiyle yapılacak olan bu alımlar için online başvuruları başladı.

THY Yeni İlanları

THY en az lise mezunu adaylardan kabin memuru alımı yapacağını duyurdu. KPSS şartı olmadan yapılacak olan bu alımlar için işe alınacak olan personel belirlenirken kurum tarafından gerçekleştirilecek olan mülakat sınavı sonucuna göre alınacaktır. Başvuru yapmak isteyen adayların kurum tarafından yapmış olduğu daha önceki mülakatlarda elenmiş olması gerekmektedir.

Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Kadın memur alımı yapılacağını duyuran kurum, sağlık koşullarını sağlayan adaylardan müracaatları kabul edilecektir. Adayların T.C. vatandaşı ya da mavi kimlik kart sahibi olmaları gerekmektedir. İş başvurusu yapmak isteyenler için ise istenilen yaş şart 1 Ocak 1983 ve 31 Aralık 2003 tarihleri arasında doğmuş olmaları istenmektedir.

Sabıka kaydı bulunmayan ve kurum tarafından sizlere iş esnasında temin edilecek üniformayı giydiğinizde vücudunuzun herhangi bir yerinde dövme ve benzeri iz bulunmayan adayların müracaat yapması önemlidir.

Lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan yapılacak olan alım için İngilizce dilini bilmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda üçüncü bir dile sahip olan adaylar tercih sebebi arasında gösterilecektir.

Adli sicil ve adli sicil kaydı bulunmayan adaylardan yapılacak olan alımlar için kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında da olumlu sonuçlanmaz gerekmektedir.

160 ve 180 cm arasında boya sahip olan bayan adaylardan alım yapılacaktır.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik ve yaşlılık aylığı almıyor olmanız ve kamu haklarından yoksun bırakılmamış olmanız istenmektedir.

Kamu Personel Alımı İlanına Başvurular Başladı Mı? Nasıl Yapılacak?

Türk Hava Yolları ilan için başvurular başlamıştır. İşe alınacak olan personele İstanbul'da lokasyonunda görevlendirilmek üzere çalışacaktır. Başvurularınızı aşağıda vermiş olduğumuz link üzerinden online olarak yapmanız gerekmektedir. Başvuru linki: https://careers.turkishairlines.com/acik-pozisyonlar

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.