Teknik Üniversitesi Lise Önlisans Lisans Mezunu 9 Büro Memuru Alımı

Teknik Üniversitesi Lise Önlisans Lisans Mezunu 9 Büro Memuru Alımı

Eskişehir Teknik Üniversitesi lise, önlisans ve lisans olmak üzere 9 personel alımı yapacak. Üniversite bünyesinde istihdam etmek üzere 3 farklı kadrodan 9 personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru detayları haberimizin içeriğinde.

Eskişehir Teknik Üniversitesi kamu ilanları üzerinden lise, önlisans ve lisans olmak üzere büro memuru alımı ilanı yayınladı. Kurum içindeki personel eksikliğini gidermek için bünyesine 9 personel alımı yapacaktır. Yapılan başvuru sonuçları Eskişehir Teknik Üniversitenin internet sayfasında 15 gün içinde yayınlanacaktır.

Kamu personel alımı ilanına göre Eskişehir Teknik Üniversitesi KPSS sınavına girmiş olması ile lise P94 puan türünden en az 60 Önlisans P93 puan türünden en az 70 ve lisans P3 puan türünden en az 70 alması ile başvuruları tamamlanacaktır. Alımı yapılacak olan kadrolar ise Büro personeli, teknisyen, programcı olmak üzere 9 personel alımı yapılacak.

Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir

T.C vatandaşı olması,

Herhangi bir kamu haklarından mahrum edilmemesi,

Herhangi 1 suçlardan dolayı mahkûm olmamak,

Yapılacak olan güvenlik soruşturması ile arşiv araştırma sonuçlarının olumlu olması,

Sosyal güvenlik kurumlarından maaş almıyor olması,

Daha önce çalıştığı kurumlardan sözleşmesi tek taraflı fes etmeleri halinde fesih edildiği tarihten itibaren 1 yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemez.

Gerçeğe aykırı belge verenler yada beyanda bulunanlar hakkında yasal işlemler başlatılacak olup eğer göreve başlamışlar ise işten çıkarılacak ve çalıştığı kurum taraflıdan herhangi bir ücret ödenmiş ise bu bedel faizi ile tazmin edilecektir.

Büro Memuru Alımı Başvuru Şekli Ve Tarihleri

İlana başvurmak için 24 Haziran ile 27 Temmuz 2022 tarihleri arasında başvuruda buluna bilinecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların ilanın yayınladığı tarihten itibaren 15 gün içinde başvurularını mesai saatleri içinde istenilen belgeler ile Eskişehir Teknik Üniversitesi personel Dairesi Başkanlığı iki eylül Kampüsü Eskişehir adresine şahsen veya son başvuru tarihine kadar posta yolu ile başvuruda bulunması gerekir,

Büro Memuru Alımı Sınav Yeri

Yayınlanmış olan ilanın sınavı Rektörlük Binasında yazılı olarak yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum