Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 59 Memur Alımı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 59 Memur Alımı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanmış olan güncel ilana göre ilk defa atanmak üzere 59 memur alımı yapacaktır. 6. 8. 9. 10. ve 11. kadro derecesinde yapılacak olan alım için gerekli olan detaylar ve ilanın müracaat kılavuzu haberde...

Belediye İş İlanları

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 59 memur yapacağını açıkladı. GİH hizmet sınıfında yapılacak olan istihdam için işe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan sözlü ve uygulamalı sınav sonucuna göre belirlenecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın genel ve özel şartları sunuldu.

Personel Alımı İş İlanı Eğitim Şartı

5 VHKİ Alımı: 2 lisans; Ekonomi, İktisat, İş İdaresi ve İktisat, İşletme, Ekonomi, İktisat, İşletme, İş İdaresi, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Yerel Yönetimler, Yönetim Bilişim Sistemleri programlarının ve 3 önlisans Yerel Yönetimler, İnsan Kaynakları Yönetimi, İnsan Kaynakları, Maliye bölümlerinden birinden mezun olmak.

10 Tahsildar Alımı: Bankacılık, Banka ve Sigorta Yönetimi, Bankacılık ve Sigortacılık, Finans, Finans ve Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Maliye mezunlarından alım yapılacaktır.

44 İtfaiye Eri Alımı: Lise, önlisans ve lisans mezunlarından bölüm şartı aranmaksızın alım yapılacaktır.

KPSS Puan Şartı Var

2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından önlisans mezunlarından P – 93 lisans mezunlarından P – 3, lise mezunlarından ise P- 94 puan türünden en az 60 taban puan almış olmanız gerekmektedir.

Belediye Memuru Alımı İş İlanları

Tekirdağ iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana göre başvurular 10 Eylül 2023 tarihinde başlayacaktır. Adaylar başvurularını 3 Ekim 2023 tarihi de dahil olmak üzere tamamlamış olmaları gerekmektedir. Müracaatlarınızı Yüzüncü Yıl Mahallesi İtfaiye Sokak No:1 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ adresindeki Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı’na şahsen yapmanız istenmektedir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.