Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 18 KPSS’siz Kamu İşçi Alımı Yapacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 18 KPSS’siz Kamu İşçi Alımı Yapacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi kamu işçi alımı yapacaktır. En az ilkokul mezunlarından alım yapılacaktır. KPSS şartsız yapılacak olan alım ilanına göre başvurular başlamıştır. Sürece dair detaylar haberimizde verilmiştir.

Belediye Personel Alımı İş İlanları

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamu işçi alımı yapacaktır. Farklı kadro ve pozisyonlarda alım yapılacaktır.

KPSS şartı olmadan ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunlarından şartların sağlanması halinde alım yapılacağı açıklanmıştır. Başvurular online olarak başlamıştır.

Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarını haberimizin içeriğinde sizler için sunulmuştur.

Belediye İşçi Alımı İlan Detayları

11 kişi Temizlik Personeli, 1 kişi Temizlik Şefi, 3 kişi İnşaat Teknikeri ve 3 kişi Makine Teknikeri kadro ve unvanlarında alım yapılacağı açıklanmıştır.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Kriterleri Nedir?

İlana başvurular en az ilkokul mezunlarından yapılacaktır. Adayların vardiyalı çalışma sistemine uygun olması istenmektedir. Erkek adayların askerlik görevi ile ilişiğinizin bulunmaması gerekmektedir. Kamu haklarından mahrum olmamış olmanız istenmektedir.

Arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamın da olumlu sonuçlanmanız gerekmektedir. Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık ve malullük aylığından faydalanmamanız olmanız istenmektedir.

Affa uğramış dahi olsa anayasal düzene ve devlete karşı işlenmiş suçlardan mahkum olmamanız gerekmektedir.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Tekirdağ iş ilanları kategorisinde güncel olarak yayımlanmış olan ilan için müracaatlar 13 Kasım 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Son başvuru tarihi ise 17 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır.

Belirsiz süreli istihdam sağlanacağı kurum tarafından belirtilen kılavuzda yer almıştır. Adaylar başvurularını İstiklal Mahallesi Kent Sokak No: 3 / 1 Süleymanpaşa / Tekirdağ adresine şahsen yapacaklardır. Çorlu’da ikamet eden adaylardan başvurular kabul edilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.